Pracownicy oświaty wyróżnieni. Powiat uczcił Dzień Edukacji Narodowej

3

Dziś w Kędzierzynie-Koźlu pracownicy oświaty obchodzą swoje święto. Jest to okazja, aby podziękować oraz wręczyć nagrody i wyróżnienia za całoroczną pracę.

Tegorocznym gospodarzem Dnia Edukacji Narodowej był Zespół Szkół nr 1 im. Powstańców Śląskich. Wyróżniono dyrektorów szkół ponadpodstawowych, nauczycieli i pracowników oświaty.

– Dzisiaj obchodzimy powiatowe uroczystości Dnia Edukacji Narodowej. Jest to święto całego systemu oświaty. To czas podziękowań dla naszych pracowników, zaczynając od dyrektorów i kadry zarządzającej, nauczycieli, pracowników administracji i obsługi. Są to osoby, które mają ogromny wkład w kształtowanie młodych ludzi – mówi Paweł Masełko, starosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Jak co roku, władze powiatu nagrodziły jedenastu dyrektorów placówek oświatowych oraz czternastu nauczycieli i pracowników, którzy w minionym roku szkolnym w sposób szczególny przyczynili się do rozwoju oświaty.

– Znajdujemy się w wyjątkowej szkole. Tę szkołę skończyłem w 1975 roku, jako absolwent technikum dokumentacji budowlanej, później w tym miejscu byłem nauczycielem i dyrektorem. Mamy dobre szkoły, jesteśmy wysoko w rankingach, a najważniejsza jest dobra atmosfera i klimat. Chciałbym podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom administracji – relacjonuje Józef Gisman, wicestarosta powiatu.

3 KOMENTARZE

  1. Chłop chłopu daje kwiatka!!! Większej żenady jeszcze nie widziałem. W końcu się wydało dlaczego gisman całe życie trzyma się przy korycie, jak można i kto wymyślił kierunek szkolny dokumentacja budowlana. 5 lat nauki i efekt jest jaki jest. Budowlańcem się jest albo nie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj