Poznaliśmy plan tegorocznych Dni Miasta. Ewelina Lisowska i Mrozu wystąpią w Kędzierzynie-Koźlu

8

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią koronawirusa mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla znów spotkają się na Dniach Miasta. Impreza odbędzie się w dniach 3-4 czerwca na alei Jana Pawła II przy domu kultury Chemik.

Tegorocznym Dniom Miasta poświęcona została dzisiejsza konferencja prasowa w urzędzie miasta. Program imprezy przedstawił dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Piotr Gabrysz. Jak zwykle na scenie zaprezentują się młodzi artyści z Kędzierzyna-Koźla, ale nie zabraknie też gwiazd. Na odwiedzających będzie czekać też małą gastronomia oraz wesołe miasteczko.

Jeśli chodzi o akcenty muzyczne, to niekwestionowaną gwiazdą pierwszego dnia wydarzenia będzie występ Mroza. W sobotę, 4 czerwca na scenie wystąpią m.in. zwycięzcy ubiegłorocznej edycji Koz All Music Festival – zespół Kosmodrom z Puław, a także Ania Rusowicz i Ewelina Lisowska, która będzie gwiazdą soboty.

W przeddzień Dni Miasta odbędą się Targi Książki nad Odrą. Impreza rozpocznie się o godzinie 10 na kozielskim Rynku. Podobnie jak w ubiegłych latach, tak i w tym roku odbędzie się akcja „Płynne czytanie”, czyli literackie rejsy po Odrze, których mecenasem jest Grupa Azoty ZAK. Druga część imprezy odbędzie się na przystani Szkwał. W Kędzierzynie-Koźlu pojawią się m.in. Jerzy Zelnik, Magdalena Kordel, Antoni Piechniczek i Ewa Wachowicz.

8 KOMENTARZE

  1. Ewelina Lisowska to piękna kobieta i wspaniała artystka.Cieszę się że wystąpi w
    K-K.
    Szczupła z fajną figurą a teraz to jak jednorożec wśród kobiet,bo wszystkie wyglądają jak telewizory z nadwagą na chudych nóżkach.Dramat.

  2. Mam nadzieje że to wszystko w muszli koncertowej w parku no chyba że z remontem nie zdążą ?

    • Tak się składa pajacu że Koźle od 1281–1975 miało prawa miejskie od 1975 w połączeniu z wioską zwaną Kędzierzynem do 1951 bo wówczas dostał miano miasta. Więc barani łbie nim coś napiszesz w podobnym tonie najpierw zapoznaj się z historią no chyba żeś uodporniony na edukację. Także Rob słoma ci z gumofila wystaje. Idź psie kupy lepiej sprzątać po swym Kędzierzynie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj