Poznajesz go? Policjanci publikują wizerunek mężczyzny podejrzewanego o włamanie do sklepu

25
Włamywacz w akcji - zdjęcie zanonimizowane po zatrzymaniu mężczyzny.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla prowadzą postępowanie w sprawie włamania do jednego ze sklepów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem osoby, która jest podejrzewana o ten czyn. Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzny, proszone są o kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 47 863 42 03 lub 47 863 42 66. Zapewniamy pełną anonimowość.

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zostali powiadomieni o włamaniu do jednego ze sklepów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Zdarzenie to zarejestrowały kamery sklepu. Publikujemy zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o ten czyn.

Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają mężczyznę o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 47 863 42 03 lub 47 863 42 66.

Aktualizacja: mężczyzna został zatrzymany – więcej.

25 KOMENTARZE

  1. Wydaje mi się, że niezależnie od tego czy jest winny czy nie publikacja wizerunku powinna być za zgodą sądu. W innym przypadku, chociaż pewnie to potrwa długo bo sądy są wolne, dostanie odszkodowanie.

  2. Kurde. Jakieś tam newsy o gościu ,który nie wiadomo czy coś podprowadził, czy tylko włamał się. A nic o nowych cukierniach Pana Senatora. Nie ma nowych, czy jak?
    Nic o nowych koziołkach-matołkach-potworkach instalowanych za nasze, w naszej przestrzeni publicznej.
    A tak na marginesie. Gościu był w maseczce, a to się liczy i można by uwzględnić przy serwowaniu kary.

Skomentuj