Pożar nadal szaleje w kamienicy. Ryzyko zawalenia budynku. Ratownicy nie mogą wejść do środka

5

Niestety, około godz. 23 pożar kamienicy przy ulicy Czerwińskiego w Kędzierzynie-Koźlu znów przybrał na sile. Wewnątrz budynku mogą znajdować się kolejne osoby. Ratownicy z psami nie są w stanie jednak wejść do środka.

Płomienie pojawiły się na dachu. Pomimo kilkugodzinnej akcji gaśniczej pożaru nie udało się zdławić. Kamienica, w której doszło do wybuchu, grozi zawaleniem. Służby wzmacniają budynek specjalnymi belkami, aby temu zapobiec. Wnętrze kamienicy już jednak częściowo runęło.

Do czasu opanowania ognia ratownicy z psami nie mogą wejść do środka. Jak na razie udało się przeszukać jedno pomieszczenie, jednak strażacy musieli się wycofać. Nikogo nie znaleziono. Według relacji osób wcześniej ewakuowanych w budynku mogą znajdować się jeszcze dwie osoby.

5 KOMENTARZE

  1. Współczucia dla lokatorów tego budynku może w końcu ktoś pomyśli by przeinstalowac wszystkie budynki z butli na gaz ziemny.
    Ile musi być jeszcze ofiar by podpisać taka ustawę ja już nic nie rozumiem co się dzieje w tym Kędzierzynie,miało być dobrze miasto szansy A jest miastem pogrzebów.

  2. 0 gazu! Państwo i miasto na nas wymusza by się podłączyć że względu na ekologię… nie patrzą jednak na to że to zagrożenie. Olac ekologię lepiej żyć bezpieczniej.

Skomentuj