Powstaje strategia Kędzierzyna-Koźla do 2030 roku. Odbyło się pierwsze spotkanie z mieszkańcami

17

Pierwsze opinie i sugestie mieszkańców zostały już skrzętnie odnotowane przez autorów dokumentu. Za nami otwarte spotkanie w ramach konsultacji społecznych projektu „Strategii Rozwoju Miasta Kędzierzyn-Koźle do 2030 roku”.

Podczas dyskusji każdy mógł wypowiedzieć się na temat wizji i proponowanych kierunków działań na najbliższe lata. Pojawiło się wiele cennych głosów, które będą mogły zostać wykorzystane. W dalszym ciągu można jeszcze zgłaszać swoje uwagi za pośrednictwem przygotowanego formularza. Wypełniony druk należy wysłać na adres [email protected] do 6 maja.

strategia_rozwoju_miasta_kedzierzyn-kozle_do_2030.pdf

prognoza_oddzialowywania_na_srodowisko.pdf

formularz_uwag.docx

17 KOMENTARZE

  1. Jak widać frekwencji nie było paru młodych do tego śpiący dziadek… Pewnikiem prelekcja była tak ciekawa. Nadal władzunia nie wie co robić. Po prostu ręce opadają. A więc trzeba; praca za godne pieniądze, mieszkania, infrastruktura (drogowa, szkoły, przedszkola, sklepy itd), rozwinięty transport drogowy i kolejowy, bezpieczeństwo w tym medyczne i wykorzystanie Odry jako nośnik tranzytu towarów.

  2. Ach, i znowu te tłumy prelengatow i chętnych uczestników udziału w tej parodii. Miasto umiera, młodzi uciekają, brak atrakcyjnej pracy a przede wszystkim mieszkań powoduje że nic się nie zmienia. I na koniec jeszcze idiotyczne i slamazarne remonty dziurawych drog dopełniają obraz całego matołkowa.

  3. Śledzę i czytam wszystkie wiadomości z terenu miasta i znów nie nadknolem się na informacje o spotkaniu, widocznie było dla wtajemniczonych.

  4. Kędzierzyn – Koźle Zdrój to perspektywa dla miasta. W XIX wieku i na początku XX w w Blachowni, Sławięcicach były sanatoria i szpital gruźliczny. Zamknąć wszystkie zakłady w mieście i okolicy.

  5. Problem sam rozwiąże się. Wystarczy poczekać aż miasto możliwości będzie mieć 20 000 ludzi.
    Nie będzie problemu z mieszkaniami, miejscami pracy, drogami. Pilną sprawą jedynie będzie z pięknym miejscem pochówka mieszkańców Kędzierzyna-Koźla. Branże pogrzebowa, domy spokojnej starości i usługi medyczne dla emerytów mają piękne perspektywy.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj