Powitali lato z uśmiechami na twarzach. Festyn rodzinny w przedszkolu nr 24. ZDJĘCIA

0

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się festyn rodzinny zorganizowany w sobotę w Publicznym Przedszkolu nr 24. Maluchy i ich rodzice na wesoło powitali lato.

Jeszcze przed rozpoczęciem imprezy jej organizatorzy musieli zmierzyć się z dużym wyzwaniem. Z uwagi na fakt, że w sobotę swój mecz na Mistrzostwach Europy rozgrywała piłkarska reprezentacja Polski, konieczne było przeniesienie imprezy na wcześniejszą godzinę. Udało się, a dzieci i ich rodzice mogli bawić się na całego korzystając ze słonecznej aury.

O dobrą zabawę maluchów zadbał tego dnia Pan Żaba, który nawet na chwilę nie pozwolił im na nudę. Wśród atrakcji znalazły się m.in. przejażdżka bryczką, rozgrywki sportowe dzieci i dorosłych, czy też specjalny quiz. Zadbano też o aspekt edukacyjny, którym było mini miasteczko ruchu drogowego.

Na stronie www.24.pedzacykrolik.pl znajdziecie pełną galerię zdjęć z festynu. Można je zakupić jako odbitki bądź w formie elektronicznej, a całkowity dochód ze sprzedaży zdjęć zasili konto przedszkola.

Skomentuj