Powiat wybiera firmę, która zapewni połączenia autobusowe pomiędzy gminami na kolejne 3 lata

10

Trwają prace dotyczące wyboru operatora transportu zbiorowego w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, który ma świadczyć usługi od 1 września. Obecnie prowadzona jest procedura przetargowa. Po jej zakończeniu umowa z operatorem zostanie podpisana na trzy lata. 

Jak co roku kursy szkolne na czas wakacji zostały zawieszone. Wrócą od nowego roku szkolnego, tak by zabezpieczyć transport uczniów do szkół, to oni w zdecydowanej mierze korzystają z usług transportu zbiorowego. Dotychczasowy przewoźnik – firma GTV BUS – podczas wakacji będzie nadal w naszym powiecie świadczyć przewozy dla mieszkańców w porozumieniu z poszczególnymi gminami.

Obowiązuje wakacyjny rozkład jazdy. Informacje na stronie http://www.gtvbus.pl.

10 KOMENTARZE

    • Inni mogą, a u nas jak zwykle się nie da. Po co PKS? Może jakiś kolega ma firmę transportową? Reaktywować mleczarnię, to wtedy będzie prawdziwa Maślanka, a nie namiastka Sabcia-mix.

    • Tu jest Benzen City to nic dziwnego. PKSu nie ma a pociągi pośpiesznie i expresy coraz częściej mijają tą dziurę przez inne wiochy. Niedługo z tej dziury nie będzie można się nigdzie ruszyć, jak ktoś nie ma swojego klamota.

  1. Od lat rządzą tu komuchy pod różnymi szyldami. Myślicie, że teraz jest inaczej? Prześledźcie życiorysy i drzewa genealogiczne POpapranych.

  2. Te umowy 3-letnie są za krótkie, firma traktuje obsługę powiatu jak pracę tymczasową.
    Taki wielki to problem podpisać umowę na przykład na 25 lat?

Skomentuj