Poważny wypadek w Koźlu. Motocyklista w ciężkim stanie zabrany do szpitala. ZDJĘCIA

2

W piątek po godzinie 14 na skrzyżowaniu przy komisariacie policji w Koźlu doszło do poważnie wyglądającego wypadku z udziałem motocyklisty.

Ze wstępnych informacji uzyskanych na miejscu wynika, że motocyklista w średnim wieku miał jechać ulicą Racławicką od strony szpitala na wprost, kiedy ktoś zajechał mu drogę. Chcąc uniknąć kolizji mężczyzna położył motocykl na drodze.

Kierowca jednośladu był przytomny, ale z poważnymi obrażeniami został zabrany do szpitala. Skrzyżowanie ze światłami na ulicy Racławickiej jest częściowo nieprzejezdne, na miejscu ruchem kierują ratownicy, objazd prowadzi ulicą Anny.

 

2 KOMENTARZE

  1. Ktoś zajechał mu drogę, ciekawe kto? Przecież mam 21 wiek i wszędzie jest monitoring. W tym miejscu już oddawana powinno powstać rondo ale lepiej tracić czas i smrodzić z wydechu, stojąc na światłach…nawet wieczorem kiedy nie ma już ruchu. Już nawet nie chce się krytykować rozwiązań drogowych w tym mieście.

  2. Ja tam nie zauważyłam że późnym wieczorem do rana stoi się na światłach. Wyłączone są od 22- 6. Tylko szkoda ze łącznie z latarniami na obrzeżach miasta!

Skomentuj