Poważny wypadek na obwodnicy. Auto osobowe zderzyło się z autobusem. Droga całkowicie zablokowana

17

W środę około godz. 22.30 na obwodnicy Kędzierzyna-Koźla doszło do zderzenia auta osobowego z autobusem. Na miejscu są wszystkie służby. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło za rondem Milenijnym w kierunku Koźla. Fiat seicento zderzył się z autobusem. Doszło także do kolizji dwóch innych aut osobowych jadących bezpośrednio za tymi pojazdami.

Kierowca seicento odniósł poważne obrażenia. Pasażerom autobusu nic się nie stało. Akcja służb na miejscu trwa. Droga może być zablokowana przez kilka godzin.

Z uwagi na remont mostu nad Kłodnicą, pomiędzy Kędzierzynem a Koźlem przejechać można tylko objazdem przez Bierawę i Cisek lub z drugiej strony przez Raszową.

17 KOMENTARZE

    • Nie wiem za co dziękować Pani za jaką podpowiedz, gdyż czytałem artykuł zanim pojawiły się jakiekolwiek komentarze, w tym Pani i informacja o tym, że przez Raszową można przejechać była już w w/w artykule

  1. Może mi ktoś wytłumaczyć jak mozna na pustej drodze w nocy uderzyć w autobus z taką siłą. Mam nadzieję że ten kierowca już nigdy nie wsiądzie za kółko. Katastrofa.

  2. Polacy a w szczególności kedzierzynianie i okoliczni kierowcy nie potrafią jeździć!! Zamknąć jeden most i od razu ciągle wypadki, ale w komentarzach to pierwsi do pisania na rowerzystów, pieszych i tego typu dywagacje, dobrze że 25 lat temu zrobiłem prawo jazdy na zachodzie i tam się uczyłem jeździć, pozdro dla kumatych

Skomentuj