Potrójne ściganie w Dębowej. Za nami szósta edycja cross triathlonu. FOTOREPORTAŻ

3

Około 50 osób wzięło udział w VI Cross Triathlonie Koziołka w Dębowej. Uczestnicy zawodów mieli do pokonania trasę składającą się z 475 metrów pływania, 22,5 km jazdy rowerem i biegu na dystansie 5,25 km, co odpowiada 1/8 dystansu Ironmana.

Wśród panów najlepszym zawodnikiem był Grzegorz Wojtczak, który pokonał wymagającą trasę w czasie 1:19:26. Drugie miejsce na podium zajął Tomasz Ligęza (1:30:26), trzeci był Alan Szywalski (1:32:20).

Najszybsza wśród pań była Zuzanna Jarlaczyńska (1:36:17), kolejne miejsca na podium zajęły Karolina Giet (1:45:32) i Joanna Michałek (1:46:25). Wśród sztafet bezkonkurencyjna była trójka Dawid Jajuga, Tomasz Szulczewski i Arkadiusz Jajuga, która ukończyła zawody z czasem 1:18:34. Drugi był zespół w składzie Agnieszka Szewc, Michał Szewc i Filip Dyszak (1:44:21), a trzeci zespół w składzie Adam Giet, Zbigniew Zadrożny i Rafał Cwynar (1:48:40).