Potrącenie rowerzysty na ulicy Wojska Polskiego. Mężczyzna został zabrany do szpitala

9

W niedzielę około godz. 11 doszło do potrącenia rowerzysty na ulicy Wojska Polskiego.

Zdarzenie miało miejsce na wysokości banku PKO. Samochód wyjeżdżający z parkingu uderzył w rowerzystę poruszającego się jezdnią, w wyniku czego mężczyzna się przewrócił.

Pierwszej pomocy udzielili mu świadkowie. Następnie trafił pod opiekę zespoły ratownictwa medycznego. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

9 KOMENTARZE

  1. Następny pedalarz, co to uważa, że drogi dla rowerów to ujma na honorze. Mam nadzieję, że poniesie całą winę za tę sytuację i przysolą mu porządną karę za spowodowanie wypadku – bo nie miał prawa się znaleźć w tym miejscu na jezdni.

    • Żadna ujma. Problem z tym że nie da sie po niej jechać szybciej niż 10-15km/h ze względu na pieszych. Aby drogę rowerową można uznać za prawdziwą należałoby oddzielić ją od chodnika tak samo jak jezdnię inaczej jest to porażka…

  2. to ja może coś z pkt widzenia rowerzysty i dróg rowerowych. w 2022 zapłatałem się conajmniej w 3 smyczy. czy wy ludzie myślicie że te kwiatki i trawa w mieście to wc jakieś dla waszych kundli? 2 potrącone osoby. w tym jedna właśnie na wojska Polskiego bo te zejścia za żywopłotem na drogę rowerowa to jakiś debil wymyślił. 2 kolizje z dziećmi poniżej 10r zycia ktore nawet nie mają prawa z niej korzystac. i to wssystko tylko w tym roku. dalej marudzcie ze rowerzyści zli bo droga rowerowa bylap

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj