Potrącenie rowerzysty na ulicy Kozielskiej. Na miejscu wszystkie służby

12

W poniedziałek około godziny 11 doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce na ulicy Kozielskiej przy markecie Biedronka. 

Ze wstępnych ustaleń uzyskanych na miejscu wynika, że starszy mężczyzna, poruszający się jednośladem po ścieżce rowerowej, został potrącony przez samochód osobowy marki Audi. Rowerzysta doznał urazu ręki. Został przekazany pod opiekę pogotowia ratunkowego. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

12 KOMENTARZE

 1. Jednak daleko nam do Europy. W Niemczech i Holandii to jest kultura, tam rowerzysta i pieszy są bezpieczni a u nas to jak w Rosji.

 2. Znów Straż Pożarna.Do roweru przyjechali,wielki wóz strażacki plus parę osób,ile to kosztuje??
  Zaczynam podejrzewać że po prostu chodzi o pieniądze,bo za każdy wyjazd są dodatkowe.
  Może ktoś z urzędu się temu przyjrzy?

 3. Kierowcy z łańcuchem na masce to należało by w kajdany zakuwać i puszczać w skarpetach tak i jak nas PiS wnet spuści…

  • Ja zawsze z tobą zgadzam się. Jesteś moim idolem. Czytam twoje teksty z zapartym tchem. Jesteś SUPER.

   • Mój drogi Idolu, ja jestem tylko szeregowym Obatelem na garnuszku pani, która jest moją żoną. Nie mam nic do powiedzenia, z tego powodu muszę oddać 100.000€ wstrętnej Unii, bo dojeżdżałem do niej starym Punto kabriolet w zimę.

    Tak się poświęcałem dla Ojczyzny jak i Prezes się poświęca, który mógłby być już od lat zasłużonym emerytem, którym zostać nie chce.

    • Rychu Ty jak pierdniesz to szybko się obracasz i schylasz tak mówią podobno też jesz zawartość z nosa tak mówią sam słyszałem a i też mówią ze onanizujesz się do zdjecia jarka i jego kota no a to że jesteś inteligęntny inaczej to już wszyscy od dawna wiedzą

  • Jeszcze nie teraz.
   Rosną wpływy z VAT, PIT i CIT i po czterech miesiącach w budżecie jest 9 mld zł nadwyżki — pisze we wtorek „Puls Biznesu”. Według gazety jeszcze dziś powinny się pojawić oficjalne informacje, potwierdzające lepszą od oczekiwań kondycję budżetu. Nadwyżka w wysokości 9 mld zł oznacza, że kwiecień musiał być bardzo dobry pod względem wpływów, bo w marcu odnotowaliśmy 0,3 mld zł deficytu budżetowego.
   „Wysoka inflacja z pewnością podwyższyła wpływy z VAT, ale według informacji “PB” lepsze od oczekiwań są także wpływy z podatków PIT i CIT”

   • No i o to nam chodzi, my wielki PiS mamy rządzić i tyle, a wyborcy mają nam nie przeszkadzać. Polska w rękach PiS nigdy nie była tak bogata, a Polacy nigdy dotąd nie zarabiali takich pieniędzy.
    Sasin obiecał że w następnej kadencji Polacy zaczną zarabiać tyle co Niemcy, choć ja nie wiem czy Polacy chcą tego porównania…

 4. Przejeżdżałem kozielska 6 razy w ciągu dnia, to co wyrabiają tam piesi i rowerzyści woła o pomstę do nieba niezależnie od pory dnia, może po prostu zamknąć ulicę i zrobić tym wszystkim baranom na pogorzelcy jeden wielki deptak.

 5. Kozielska to pole boju,rowerzyści i piesi walczą o przetrwanie,samochodziarze w gacie robią że kogoś rozjadą,chaos i niebezpieczne sytuacje. Delhi w Indiach to spokojny deptak przy Kozielskiej.

 6. Alina nie podniecaj się nadwyżka budżetowa. Bo to tylko oznacza nieudolność rządzących w gospodarowaniu pieniędzmi. Ta pisowska patologia nie potrafi przygotować budżetu na 3miesiace do przodu.

  • Już platfusowska patologia była u koryta i tylko się cieszyć, że to szambo spływa po każdych wyborach w przerembel. Zapomniał truteń jak ludzie tyrali za 5zł na godzinę i jak likwidowali zakłady itp. Kraj by sprzedali obcym jakby mogli. Albo z pieluchą na qprze biegałeś za chyżego ruja albo głupa rżniesz. Wystarczy na Pacanów popatrzeć i na to dziadostwo. A wiadomo kto tu rządzi. Chciałeś być błyskotliwy jak salceson a wyszło mizernie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj