Potrącenie rowerzystki na skrzyżowaniu Pionierów z Wojska Polskiego. Na miejscu pogotowie i policja

14

W poniedziałek po godz. 9 doszło do potrącenia rowerzystki na skrzyżowaniu ulicy Pionierów z ulicą Wojska Polskiego.

Jak wynika z relacji świadków, rowerzystka znajdowała się na przejeździe, gdy doszło do potrącenia przez samochód osobowy na tarnobrzeskich numerach rejestracyjnych. Za kierownicą siedziała młoda kobieta.

Na miejscu pracował zespół ratownictwa medycznego i policja, która wyjaśnia szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Aktualizacja: 68-letnia rowerzystka została zabrana do szpitala. Zarówno ona, jak i siedząca za kierownicą samochodu 37-latka, były trzeźwe. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek.

14 KOMENTARZE

  1. Rowerzysto. Wjeżdżając na ścieżkę dla rowerów przez ulicę, pamiętaj by najpierw zerknąć na tablice rejestracyjne samochodu który do ciebie zmierza. Jeśli zobaczysz TA …….. zejdź z roweru jeśli ci życie miłe. Nie jedź. Ten samochód przyjechał z wiochy gdzie psy dupami szczekają. Tam nie mają ścieżek rowerowych.

    • Może oszczędźcie sobie takich komentarzy jak nie wiesz kto siedział za kierownica może auto jest na tarnobrzeskich tablicach a osoba siedząca w środku może jest z KK . P.s w Tarnobrzegu akurat jest dużo ścieżek rowerowych 😉 Każdy krytykuje a może jednak samochód był pierwszy na pasach, a może ta pani nie widziała rowerzystki bo w tym aucie jest okienko z boku i może znajdowała się w martwym punkcie! Kto wie ale widzę ze tu wszyscy najmądrzejsi 😀

  2. tępaku wyraźnie pisze ,że rowerzystka już była na przejściu gdy wjechał w nią samochód. Ja powiem inaczej słaby kierowco oddaj prawo jazdy w starostwie zanim kogoś zabijesz!

  3. Sądząc po ułożeniu pojazdów, na przejeździe najpierw znajdował się samochód, a rowerzystka w niego wjechała. A to oznacza, że to samochód miał pierwszeństwo, rowerzystka miała obowiązek ustąpić mu pierwszeństwa przejazdu. Oczywiście zdjęcie może być mylące.

  4. Dzisiaj jedna debilka na rowerze też mnie namawiała żebym szedł przez pasy bo auta się muszą zatrzymać i już.Takie przepisy.Pomyślałem sobie jakie te baby są puste albo nigdy nie jeździły autami.Masakra.Często rowerzysty kierowca po prostu nie zauważy i mamy gotowy wypadek.Bo święte krowy myślą że są pępkiem świata.Włączcie trochę myślenia.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj