Potrącenie rowerzystki w rejonie ronda Grunwaldzkiego. 11-letnia dziewczyna trafiła pod opiekę ratowników

3

We wtorek około godziny 17 doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego oraz rowerzysty. Zdarzenie miało miejsce w rejonie ronda Grunwaldzkiego.

Ze wstępnych informacji wynika, że 11-letnia dziewczyna, poruszająca się jednośladem po ścieżce rowerowej, wjeżdżając na przejazd rowerowy, została potrącona przez samochód osobowy marki toyota na katowickich tablicach rejestracyjnych. Poszkodowana dziewczyna trafiła pod opiekę ratownictwa medycznego. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Ruch odbywa się płynnie.

3 KOMENTARZE

  1. Założę się że wina jest po stronie poszkodowanej. Nakładli jej do głowy że gdy widzi przejazd rowerowy i porusza się właśnie rowerem, to ma jechać i na nic nie zważać.

  2. Mam pierwszeństwo…..I tyle w temacie! To tak jakby od dzisiaj kierowcy osobówek zyskali pierwszeństwo przed jadącym pociągiem -kto chetny żeby z tego skorzystać?A najlepsze jest to że ludzie się spierają, kłócą o te pierwszeństwa, a nikt nie pomyśli że one są stworzone w celu depopulacji ludzi którzy uwierzyli w swoje prawa nie mając w razie zderzenia szans na przeżycie!

  3. Zafundowano nam,społeczeństwu,przepisy urągające zdrowemu rozsądkowi. Piesi i rowerzyści zostali nauczeni że mają pierwszeństwo zawsze i wszędzie. Miasta są skrajnie nieprzyjazne dla samochodów,kierowcy jeżdżą już 20 km/h ,ruch jest mało płynny i jak widać ronda nic nie dają.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj