Potrącenie rowerzystki na skrzyżowaniu przy policji. Kobieta zabrana do szpitala

17

W poniedziałek około godz. 16 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i rowerzystki na skrzyżowaniu alei Lisa z ulicą Wojska Polskiego.

Na miejscu interweniowała policja i pogotowie. Kierowca samochodu marki Volkswagen z powiatu kluczborskiego prawdopodobnie nie zauważył rowerzystki znajdującej się na przejeździe. Ranna kobieta została zabrana do szpitala. Występowały niewielkie utrudnienia w ruchu. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

17 KOMENTARZE

  • A ty opierasz swoje wnioski na zdjęciach redaktóra? A może byś się tam wybrał osobiście albo na street view zobaczył, że przed przejściem jest znak D-6b.

 1. Ze zdjęć zamieszczonych wynika, że to było przejście dla pieszych, nie przejazd dla rowerów. A to nieco zmienia sytuację pedałującej.

  • Gdybyś jeździł rowerem lub chodził pieszo, i nie woził tyłka w swoim pudle,to byś wiedział, że w tym miejscu jest przejście dla pieszych i przejazd dla rowerów. Nie wyciagaj pochopnych wniosków skoro nie wiesz jak naprawdę to wyglądało.

   • A dlaczegunio maxiuniuniu zaraz tak chamsko i ordynarnie odpowiadasz na mój komentarz?
    Nie stać cię na nic innego?
    Wniosków nie wyciągałem. Tym bardziej pochopnych. Napisałem tylko co wynika ze zdjęć dołączonych do artykułu.

    • Ani chamsko, ani ordynarnie, bo tyłek to tylna część ciała między plecami a nogami złożona z dwóch miękkich półokrągłych części, na których siadamy. Jest to słowo potoczne i ludzie z poczuciem humoru przyjmują je z uśmiechem. Ale faktem jest również, to że człowieka można zdenerwować bez używania wulgaryzmów.

     • Nie zdenerwowałeś mnie maxiuniuniu. nic nie pisałem o półokrąkłych częściach, o których wspominasz, więc daj spokój dupie.
      Jeśli odpowiadasz na krytykę swojego postu, to odpowiadaj z sensem.
      Nie pisz o dupie Maryni, którą ona używa do siadania.

     • A gdyby nie wiedział bo np. nie jeździł tą drogą lub tu nie mieszka ? Co, nie wolno wtedy komentować ? Mnie te wszystkie zdjęcia też nie przekonują – a może Ty coś innego na nich widzisz ? Może to są zdjęcia z innego wydarzenia lub nawet miasta ? Dlaczego nie pomstujesz do ich autora ?
      A swoje chamskie zaczepki zachowaj dla swojej rodziny.

 2. Zdjęcia zrobione ze złego kąta tam jest znak droga dla rowerów tak więc Pani miała pierwszeństwo zgodnie z przepisami o ruchu drogowym

 3. a chyba jednak się mylicie co do przejścia bo z tej strony skrzyżowania nie ma drogi dla rowerów więc pani wymusiła !!! jakby jechała drugą stroną to by miała pierwszeństwo.

Skomentuj