Potrącenie pieszej na przejściu dla pieszych. Policja poszukuje świadków wczorajszego wypadku na ulicy Kozielskiej

11

Do wypadku doszło w środę (14 października) po godz. 18 na ulicy Kozielskiej. Służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o potrąceniu pieszej przez samochód osobowy. 

Jak wynika ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 41-letnia kobieta przechodziła przez przejście dla pieszych, gdy została potrąconą przez samochód osobowy marki chevrolet, kierowany przez kobietę. Siła uderzenia uszkodziła przednią szybę pojazdu. Poszkodowana kobieta została przetransportowana do szpitala. Kierująca samochodem była trzeźwa.

Policja poszukuje naocznych świadków, uczestników ruchu drogowego (kierujących, pasażerów), którzy we wskazanym miejscu i czasie poruszali się ulicą Kozielską. Osoby te proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

11 KOMENTARZE

  1. Jeżdżą jak nienormalni. Ostatnio przechodziłem przez przejście jeden mnie puszcza a drugi wyrywa rower z rąk. Jak zacząłem przechodzić był daleko. Skinąłem jeszce głową do tego co mnie puścił. Debil zatrzymał się 15m od przejścia… Przejście piasty mała biedronka. Kierunek park. A potem przepraszanie i tekst przecież noc się nie stało. Krok szybciej i pewna śmierć.

  2. Nie rozumiem w jakiej sprawie policję szuka świadków skoro do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych?? Czyżby kierująca miała jakieś wątpliwości A może znajomości??

    • Znajomości ? :)) Pewnie zdarzenie będzie poza przejściem dla pieszych i okaże się wtargnięcie na drogę tuż pod koła pojazdu. Najlepiej poza 100 m od przejścia dla pieszych :)).

  3. A gdyby pieszy zaczekał 3 do 5 sekund czy samochód się zatrzymuje- nie zostałbyś kaleką. nie chodził rok po lekarzach, dziś byś normalnie żył. Tu nie chodzi ja mam pierwszeństwo – tu chodzi o moje zdrowie. Pamiętajmy kierowca tez ma lepszy i gorszy dzien na reakcje jak my wszyscy.

  4. Jeśli nie poprawią oświetlenia przejść dla pieszych na ul. Kozielskiej to niestety potrącenia będą coraz częstsze. Aktualnie ponuje tam półmrok i jeśli kierowca nie jest wystarczająco skupiony na drodze, może zbyt późno reagować.

Skomentuj