Potrącenie na przejściu dla pieszych przy szpitalu. Interwencja służb ratunkowych

7

Służby ratunkowe interweniują w rejonie skrzyżowania ulicy 24 Kwietnia i ulicy Roosevelta, gdzie doszło do potrącenia na przejściu dla pieszych.

Na miejsce skierowano policję, pogotowie ratunkowe i straż pożarna. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierująca osobowym volkswagenem nie zdążyła wyhamować, gdy na przejściu znajdowała się kobieta w średnim wieku. Potrącona kobieta doznała obrażeń ciała i została przetransportowana do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

7 KOMENTARZE

  1. Jeżdżą jak warjaci. Pomimo obowiązku przepuszania pieszych w wyznaczonych do tego miejscach, kierowcy bardzo często ignorują ten obowiązek. Do tego często nie dostosowana prędkość nawet w złych warunkach atmosferycznych, niestety kończy się wypadkiem. Brak zachowania bezpieczeństwa, włączonego myślenia i do tego chamstwo taki właśnie ma efekt….. Coż do wielu idiotów i tak nic nie przemawia.

  2. Jestem pieszym, kierowcą i rowerzysta, ale zanim wejdę na pasy się rozgladam, kierowca tez człowiek i może się zagabic, niestety większość pieszych jest jak te krowy które ida i nie patrzą gdzie, jeszcze telefon i SMS. Oświetlenie przejść dla pieszych tez jest do d. ..

Skomentuj