Potrącenie na pasach w Koźlu. Ranny mężczyzna zabrany do szpitala

25

W sobotę wieczorem doszło do wypadku na ulicy Piastowskiej w Koźlu. Samochód osobowy potrącił mężczyznę.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, 30-latek przechodził przez przejście dla pieszych, gdy został potrącony przez samochód osobowy marki Honda. Pieszy odniósł obrażenia. Został zabrany do szpitala. Kierowca samochodu był trzeźwy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają pracujący na miejscu policjanci.

25 KOMENTARZE

 1. Dlaczego ludziom dochodzącym do przejścia wydaje się, że mają pierwszeństwo? Otóż nie mają a swoje „uprzywilejowanie” poszkodowany może przemyśleć w szpitalu.

 2. Zgadzam sie że przechodzący prEz pasy nie ueażają. Wydaje się im że mogą wszystko tak jak rowerzyści. Widzisz samochd to sie do cholery na chwile zatrzymaj a nie jak osioł bezmyslnie pcha pid koła. Zero wyobeaźni.

 3. No dobra panowie kierowcy, a co z tymi kierowcami, co widza ze pieszy jest na pasach, drugie auto sie zatrzymało, ale i tak chca zdążyć przed pieszym? Pewnie wina pieszego że miał czelność wejść na pasy…. wielokrotnie tak sie dzieje w kk

 4. Ciekawe coby ci napisali jakby ich dziecko przez nieuwagę wpadło na jezdnię no a kierowca nie musi przecież uważać w mieście co się na chodniku dzieje. Na każdym kursie prawa jazdy uczą o uwadze na pieszych poruszających się chodnikiem a co robią gotowi już kierowcy? Jeżdżą jakby oni byli panami na drodze.

 5. Bezmyślni kierowajce doprowadzili do tego że równie bezmyślni piesi włażą pod koła na przejściu.
  Pieszy jest jeszcze przed przejściem, dopiero do niego ochodzi, a niedouczony kierowajec już się zatrzymuje.

  • A jak się nie zatrzymasz to masz go na masce. Bo przecież on nawet nie spojrzy na drogę czy coś nie jedzie. I potem są takie skutki . No i nie napisali czy pieszy był trzeżwy , na przeciwko przecież knajpa.

 6. Że był na przejściu nie znaczy niewinny ! Inaczej droga dwupasmowa duży ruch i długie przejście a inaczej to krótkie tu w tym przypadku . Czy nie widział samochodu ? Czy z premedytacją wszedł na przejście przed maską ? Takie krótkie przejście i zostać potrąconym to ewidentnie widać że pieszy nie zachował ostrożności ! Ja widzę jak często pieszym ciężko stanąć na kilka sekund . Prawo prawem , rozsądek rozsądkiem !

 7. Łatwiej zatrzymać nogi niż samochód. Zasada ograniczonego zaufania kieruje się do wszystkich uczestników ruchu, dotyczy też pieszych. Nie znając okoliczności nie osadzajcie. W nocy zawsze gorzej widać, ciężko zauważyć pieszego.

Skomentuj