Potrącenie dwójki pieszych na pasach w Koźlu. Poszkodowany mężczyzna zabrany do szpitala

15

Dwie młode osoby zostały potrącone na oznakowanym przejściu dla pieszych w okolicy kozielskiego sądu rejonowego.

Poszkodowani to kobieta i mężczyzna, oboje w wieku 25 lat. Potrącenie miało miejsce na oznakowanym przejściu. Mężczyzna został zabrany do szpitala w Strzelcach Opolski. Sprawcą był mężczyzna kierujący renault clio na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach. Kierowca był trzeźwy.

15 KOMENTARZE

  1. Jeżeli kierowca Clio jechał pod słońce , a dzisiaj świeci dość mocno to naprawdę mógł nie widzieć pieszych co nie zmienia faktu że przed przejściem dla pieszych odruchowo noga z gazu.

  2. I miało być bezpiecznie według Pani Prezydent. Tak zapewniała i to są te zapewnienia. Ile razy się pisze że jest duży ruch na ciągu D.W.418 czyli ulic Racławicka i 24 kwietnia ,a w tym tranzytu ciężkich pojazdów. To po co ta obwodnica i inne drogi, przecież miała odciążyć ruch przebiegający przez Stare Miasto ? A wracając do zdarzenia. Niestety często jest tak że wina jest po obu stronach. Kierowcy nie zwracają uwagi na oznakowania pionowe i poziome w tym na inne pojazdy a zwłaszcza w obrębie przejść dla pieszych. Piesi też nie są bez winy. Często wtargną na jezdnie nie patrząc się na konsekwencje. Młodzi zaś nos w komórce i zapominają o otaczającym ich świecie…. Może czas włączyć myślenie !

    • Ty (…) ćwoku, zwyczajny ma mózg w porównaniu do ciebie, sam się przyznałeś – ty go nie posiadasz. Wiec bez mózg powinien się przymknąć bo i tak nic mądrego nie wymyśli gdyż nie ma czym. (…)Próbował myśleć lecz nie ma czym i z nerw żyłka w żołpie strzeliła.

Skomentuj