Poszukiwany za narkotyki przez ponad 3 lata zwodził policjantów. Wpadł na terenie naszego powiatu

0

Głubczyccy policjanci we współpracy z policjantami z Komendy Wojewódzkiej w Opolu, zatrzymali poszukiwanego listem gończym. 61-latek ukrywał się u swojego znajomego w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Mężczyzna musi odbyć karę ponad 3 lat więzienia.

Policjanci z Głubczyc wspólnie z policjantami z Opola od blisko trzech lat poszukiwali 61-letniego mieszkańca Głubczyc. Mężczyzna ukrywał się przed zasądzoną karą ponad 3 lat więzienia za przestępstwa narkotykowe oraz oszustwa. Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze podejrzewali, że mężczyzna ukrywa się na terenie Holandii. Pod koniec lipca do policjantów dotarły informacje, że 61-latek, może znajdować się w jednej z miejscowości na terenie powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego u swojego znajomego.

Kiedy funkcjonariusze udali się pod wytypowany adres, ich przypuszczenia co do obecności poszukiwanego potwierdziły się. 61-latek był bardzo zaskoczony obecnością kryminalnych w mieszkaniu jego znajomego. Policjanci pracujący na miejscu zatrzymali również syna 61-letniego mężczyzny, który od pół roku był zaginiony i poszukiwała go dolnośląska policja.

15-letni chłopak został przewieziony do Miejskiego Ośrodka Wychowawczego we Wrocławiu, zaś jego ojciec trafił do Zakładu Karnego, gdzie będzie odbywał zasądzoną karę więzienia.

Skomentuj