Poszukiwany listem gończym wpadł w Kędzierzynie-Koźlu. Był nieuchwytny od kilku lat

0
Foto: archiwum

Poszukiwany listem gończym 35-latek został zatrzymany w jednym z mieszkań na terenie Kędzierzyna-Koźla. Mężczyzna od kilku lat ukrywał się poza granicami kraju. Gdy wrócił do Polski, na jego trop pierwszy wpadł dzielnicowy ze Zdzieszowic. Za pobicie, kierowanie pojazdem po alkoholu oraz niestosowanie się do wyroku sądu został skazany na karę więzienia.

Zdzieszowiccy kryminalni zatrzymali 35-latka, za którym został wydany list gończy. Mężczyzna był poszukiwany przez sąd rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu. Miał on do odbycia karę ponad roku pozbawienia wolności za pobicie, kierowanie pojazdem po alkoholu i niestosowanie się do wyroku sądowego. Mieszkaniec gminy Zdzieszowice, przed wymiarem sprawiedliwości, od kilku lat ukrywał się za granicą.

O powrocie poszukiwanego do kraju dowiedział się dzielnicowy. Śledczy, którzy zajęli się poszukiwaniami wykonali szereg sprawdzeń i działań, aby ustalić miejsce, w którym ukrywał się mężczyzna. Operacyjni dotarli do jednego z mieszkań na terenie Kędzierzyna-Koźla, gdzie zastali zaskoczonego wizytą mundurowych 35-latka. Mężczyzna nie stawiał żadnego oporu ani nie próbował uciekać, został zatrzymany. 35-latek trafił do zakładu karnego, gdzie odbywa zasądzoną wcześniej karę.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj