Poszukiwany alimenciarz ukrywał się ponad dwa lata. W końcu wpadł i trafił do więzienia

9

Policjanci ze stołecznych oddziałów prewencji na terenie Legionowa zatrzymali 51-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu, w celu odbycia kary więzienia za uchylanie się od alimentacji. Mężczyzna był również poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego.

Zatrzymanie miało miejsce w ubiegłym tygodniu. 51-latek od ponad dwóch lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu wydał za nim list gończy. Dodatkowo mężczyzna był poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu przez sąd i prokuraturę w Wodzisławiu Śląskim.

Poszukiwany mężczyzna wpadł w ręce mundurowych w pobliżu PKP Legionowo. Po sprawdzeniu w systemach policyjnych okazało się, że nie realizował on obowiązku alimentacyjnego i sąd wydał list gończy, zgodnie z którym 51-latek ma trafić do zakładu penitencjarnego na 8 miesięcy.

Bezpośrednio po zatrzymaniu 51-letni mężczyzna w policyjnym konwoju został przewieziony do zakładu karnego.

9 KOMENTARZE

  1. Teraz posiedzi i nie dość, że dalej nie będzie płacił alimentów, to jeszcze na jego utrzymanie trzeba będzie płacić. Genialne!

Skomentuj