Poszukiwany 24-latek wpadł podczas kontroli. Trafił do aresztu, odpowie też za jazdę bez uprawnień

1

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego ruchu drogowego zatrzymali kolejnego kierowcę, który był poszukiwany. Dodatkowo okazało się, że 24-latek nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, ponieważ miał aktywny zakaz, a pojazd którym jechał nie miał ważnych badań technicznych. Mężczyzna trafił do aresztu. Teraz musi się liczyć dodatkowo z karą za niestosowanie się do zakazu sądowego oraz popełnione wykroczenia.

Policjanci ruchu drogowego patrolując Gościęcin około godziny 17:00  zauważyli osobowego volkswagena, którego kierowca według posiadanych im informacji miał być poszukiwany.

W związku z tym funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli. W trakcie wykonywanych czynności informacje mundurowych potwierdziły się. Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary 7 miesięcy pozbawienia wolności. Ponadto policjanci ustalili, że 24-latek nie powinien w ogóle wsiadać za kierownicę, ponieważ miał aktywny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych, a dodatkowo pojazd nie miał ważnych badań technicznych.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do aresztu, gdzie odbywa już wcześniej zasądzoną karę. Teraz musi się liczyć także z karą za niestosowanie się do zakazu sądowego oraz popełnione wykroczenia. Grozi mu za to kara do 5 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj