Poszukiwania mężczyzny, którego but znaleziono nad rzeką. Odnalazł się, gdy szedł ulicą… w jednym bucie

19

W czwartek wieczorem służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie o zaginięciu 32-letniego mężczyzny. Poszukiwania prowadzono w rejonie syfonu krzyżującego Kanał Gliwicki z Kłodnicą.

Na miejscu pracowali policjanci i strażacy. Na rzeką znaleziono but mężczyzny, co zrodziło obawy, że mógł zostać porwany przez nurt. Sprawy przybrały jednak inny obrót. Patrol policji zauważył mężczyznę idącego wzdłuż alei Jana Pawła II bez… jednego buta. Okazało się, że to poszukiwany 32-letni obywatel Ukrainy. Działania zostały zakończone.

19 KOMENTARZE

 1. Nic się w tym mieście ciekawszego nie dzieje, że musicie podawać wiadomości nic nie warte? Kogo obchodzi Ukrainiec w jednym bucie? Informacja dnia!

 2. Ciekawe kto napisał ten artykuł … I skąd ma informacje bo pisze bzdury! Po pierwsze to żadna policja go nie zauważyła i tu jest pierwsza ściema , a po drugie to nie miał dwóch butów a nie jednego .

 3. A jeśli chodzi o policję to nie wiem czy warto komentować . Panowie policjanci byli na stacji benzynowej zatankować radiowóz wyjeżdżając ze stacji przejeżdżali koło poszukiwanego chłopaka którego powinni odrazu rozpoznać chociaż po tym że szedł bez butów …

  • Jak się czyta takie komentarze to rzeczywiście wstyd. Istnieje coś takiego jak znaki interpunkcyjne, wtedy nie wygląda to jak bełkot.

   • Koźlak Centrum nie sap tak bo żyłka Ci pęknie puść bąka odwróć się i szybko się schyl sztachni się a poczujesz się lepiej wszyscy wiedzą że to lubisz

    • I Ty piszesz o wstydzie? Jak tam bardzo się martwisz co ludzie pomyślą, to Ci powiem co myślę na Twój temat: Jesteś idiotą.

 4. No to jest fakt że praca policji i straży pożarnej na forum tej gazety jest wychwalana pod niebiosa.
  Pogódżmy się z tym,zawsze małomiasteczkowe media piszą o takich sprawach.
  Oczywiście straż pożarna zaangażowana,może podejmą śledztwo w tej sprawie,boziu,panowie strażacy działają czynnie we wszystkich zdarzeniach,może to kwestia gratyfikacji pieniężnej za wyjazd do każdej akcji.

Skomentuj