Poszkodowana w sobotnim wypadku 3,5-latka pozostaje w śpiączce. Prokuratura szuka świadków zdarzenia

7

Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje świadków wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę około godz. 20:30 na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 38 i drogi wojewódzkiej nr 417. 

Do wypadku doszło w sobotni wieczór na drodze krajowej nr 38. Osobowy nissan wyjeżdżał z drogi podporządkowanej, bmw jechało drogą z pierwszeństwem. Doszło do zderzenia pojazdów. Siła uderzenia zepchnęła z drogi bmw, które uderzyło w drzewo.

W zdarzeniu udział brało łącznie sześć osób – w tym trójka dzieci. Trzy osoby trafiły do szpitala. Najciężej ranna została 3,5-letnia dziewczynka podróżująca bmw. Dziewczynka doznała pęknięcia czaski i pozostaje w śpiączce. Z uwagi na udział w zdarzeniu funkcjonariusza policji, śledztwo nad dochodzeniem przejęła prokuratura.

Świadkowie tego zdarzenia, a także osoby, które przejeżdżały w tym czasie wskazaną drogą i posiadają w pojazdach wideorejestratory, proszone są o kontakt z kędzierzyńsko-kozielską prokuraturą pod nr tel. 77 482 15 76.

7 KOMENTARZE

    • Czytaj z zrozumieniem. BMW jechało główna i dostało strzał w bok co go zepchnęło na drzewo. Nawet jakby jechał 50 to po uderzeniu w bok wyglądałby tak samo.

  1. Przeciez tam jest znak Stop na drodze 417, z droga 38,co tu szukac….nawet nie ma ograniczenia do 70km/h na skrzyzowaniu z droga 417…Rychu chyba nawet prawo jazdy nie widac….Tym powinna sie zajmowac inna prokuratura w kraju ….

  2. Nikt tu nie jest bez winy zarówno kierowca nissana który pewnie wyjechał dosyć lekko ale jednak wyjechał i ojciec BMW który jak widać po uszkodzeniach cisnął ile wlezie…z dziećmi…tam przecież przy 120 da radę wyhamować a nawet normalnie ominąć kogoś… bo nie raz mi tam jakiś wiejski kaskader wyjechał..ale kto tam jedzie 120 czy 90? To jest prosta że hej swoją drogą nissan nie ma rozwalonych drzwi to co stał do skrętu w prawo czy jak? Obróciło go? To chyba już nieważne Jeden i drugi wykazali się totalna nieodpowiedzialnością. Szkoda dzieci. A policja mogłaby zająć jakieś stanowisko lub prokuratura. Bo stanowisko jednej strony znamy a drugiej nie.

  3. Człowieku a może gość stał na stopie ? Kto to wie wiesz to ? Rozmawiałeś z nim ? Ponoć jest kilku innych świadków i dlatego ich szukają to ustala prokuratura z Opola czy z Warszawy chyba A nie z kk to chyba jasne z artykulu…a może tamten za*****ał może i Wystarczy chwila nie uwagi majac dzieci w aucie jakiś ruch kierownicą i gość siedzi w drugim aucie przy znacznej prędkości a może gościowi z nissana coś się stało z autem i się stoczyło a tamten go zahaczył ? Wersji może być wiele ale ludzie oceniają bo jest stop i koniec kto to wie co się stało? Na koniec cierpią wszyscy i jedni i drudzy bo to dramat 2 rodzin! To co się stało ktoś chyba wyjaśni bo widać, że tu sami eksperci co byli przy wypadkach i widzą że uszkodzenia przy 70 tak właśnie wyglądają że samochód po wymuszeniu tak wygląda…weź się gościu do straży zapisz jedz na kilka wypadków zobaczysz jak wyglądają samochody przy 70 a jak przy 170 jak po czołówkach itp w PSP przerobiłem 20 lat i co nie co wiem i widziałem, kierowca z bety mówi że gość w niego wjechał a ten świadek z grudyni że mu wyjechał to może jednak niech ustala jakąś mądrą wersję, bo to duża różnica.. policjanta nie bronie jego wersji nie znamy, i znać nie możemy bo pewnie mu bronią ale czy to jakiś anioł ? taki sam człowiek jak każdy i tak będzie pewnie osadzony bo mało kto wie że prokurator nie jest od bronienia a od ujeb**ia jako strażak z państwówki coś o tym wiem, i ktoś, kto miał z nim do czynienia to wie…gdyby to był ksiądz, sędzia STRAŻAK czy ktoś inny to pewnie taki sam efekt by był wieczne dyskusje..i wydawanie osądów to jest TRAGEDIA DLA WSZYSTKICH ale w tym kraju jest 38 mln ekspertów od wszystkiego. Jednak najbardziej ŻENUJĄCE jest że pod każdym artykułem odrazu rodzice dziewczynki prowadzą ożywione dyskusje normalny zdrowy rodzić to siedziałby w szpitalu lub przy dziecku 24/h a nie na Facebooku, komentując i pisząc bzdury szanowni państwo to jest trochę ŻAŁOSNE z państwa strony pomimo tego że jesteście mocno pokrzywdzeni powinniście się opamiętać wszyscy i ludzie którzy wydają wyroki i wy rodzice. Bądźcie przy małej raczej a nie uprawiajcie celebryctwa…co za kraj…

  4. Właśnie, cały problem w tym że w jednym samochodzie jechał policjant, pożyjemy zobaczymy nie takie absurdalne wyroki zapadały w naszym kraju

Skomentuj