Posłowie opozycji w Kędzierzynie-Koźlu. Spotkanie z mieszkańcami i dyskusja nie tylko o edukacji

8

Po wyjazdowym spotkaniu sejmowej Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, które odbyło się w sali obrad starostwa powiatowego, posłowie Koalicji Obywatelskiej znaleźli czas na spotkanie z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla.

Otwarte spotkanie odbyło się w Domu Kultury Chemik. Uczestniczyli w nim Piotr Borys, Joanna Fabisiak, Maciej Lasek, Katarzyna Lubnauer, Barbara Nowacka, Krystyna Szumilas, dołączył także poseł Witold Zembaczyński. Dyskusję poprowadził Michał Nowak, przewodniczący Platformy Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Na sali można było zobaczyć jeszcze również m.in. starostę Pawła Masełko czy radnego sejmiku województwa i sekretarza wojewódzkich struktur PO Roberta Węgrzyna. Nie zabrakło też zwykłych mieszkańców.

Rozmawiano głównie o edukacji. Pojawiło się zagadnienie nauczania religii w szkołach, kanonu lektur, czy też konieczności odbudowy szacunku dla zawodu nauczyciela. Oczywiście nie zabrakło innych tematów, jak choćby galopującej inflacji czy tworzenia wspólnych list opozycji. Dyskusja trwała prawie 2 godziny.

8 KOMENTARZE

  1. To ilu było tych zwykłych obywateli w stosunku do niesamowitych i cudownych.
    A miało być spotkanie z mieszkańcami widać nie przyszli ale za to przyszli urzędnicy z mamusiami.

  2. I co POpaprańcy, kiedy wygrywacie wybory, żeby do końca wydoić Polskę? Że też takie indywidua ta święta ziemia nosi i znosi.

  3. … Kędzierzyn-Koźle pokazało gdzie ma opozycję…. buahahaha… Dobrze, że przyszli delegowani urzędnicy, bo nie byłoby komu zrobić zdjęcia…

  4. Przyjeżdża siedmiu wybitnych przedstawicieli opozycji do 50 tyś. miasta i przychodzi na to spotkanie (nie licząc funkcjonariuszy partyjnych) kilka osób. Wstyd.
    Panie Nowak będzie bura jak się Kierownik dowie. Oj będzie

  5. PO co te oszołomy z PO zawracają gitarę i na dodatek ta paskuda której Rysiek nie chciał na wyspę zabrać bo by w depresję wpadł na co liczy babochłop i bandziory z PO

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj