Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira spotkała się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla. WIDEO

24

O swojej historii, nadchodzących wyborach i znaczeniu obywatela w polityce rozmawiała z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla posłanka Klaudia Jachira.

W środę w Domu Kultury „Chemik” odbyło się spotkanie z posłanką Klaudią Jachirą, które poprowadził Michał Nowak. W debacie z udziałem polityka z listy Koalicji Obywatelskiej uczestniczyło kilkadziesiąt osób.

– Zobaczyłam, że można połączyć satyrę polityczną i pewne narzędzia, które otrzymałam, kończąc szkołę teatralną. W 2019 roku stanęłam przed decyzją, czy chcę zostać satyryczką, czy to jest moment, gdzie to, o czym mówię, przekłada się na wynik wyborczy. Jestem w obowiązku dotrzymać obietnicy, którą złożyłam startując do sejmu i otrzymując mandat poselski. Wracając z Sejmu do domu, zastanawiam się, czy zrobiłam wystarczająco dużo – mówiła na spotkaniu posłanka Klaudia Jachira.

 

24 KOMENTARZE

  • Pani Klaudia ma 34 lata a wygląda na 44 lata. Przecież to artystka i polityk więc to nie wina przepracowania.O co kaman?

 1. Na pytę w ogóle piszecie o tym kabarecie. Lepiej to przemilczeć a nie ośmieszać to Pierdziszewo jeszcze bardziej. Przestańcie się ośmieszać.

 2. Starzy resorciarze i narcystka. Rozumiem dlaczego nie nagłaśniano przyjazdu tej baby do Kędzierzyna. I nie udostępnia się całego wideo z tego spotkania 3-co stopnia, hehe.

 3. Ciekawe jak się spało co niektorym z widowni ? Bo widać frekfencja dopisała a tematyka spotkania musiała być wyjątkowa. No tak trzeba sobie punktów nabić w końcu wybory tuż tuż.
  Tyle że nie ma na kogo głosować wszyscy to oszuści i karierowicze.

 4. Widzę, że @Ruski Basza – rozsiadł się jak basza 😕
  Nareszcie może być wśród swojaków, samej śmietanki intelektualnej 😆😂
  miasteczka NIEmożliwości 😎

 5. Ilu z nasz było u KAczyńskiego?

  z KK nikt …

  Wszystkich dowieźliśmy z bardziej przychylnych regionów.

  • To nieprawda, że przywieziono kogoś autobusem. Nieprawda też, że się autobus zepsuł i stał na poboczu. Nasz jechał.

   • No właśnie 😆@Sznycel😕 A jak przyjechał i wyjeżdżał Kaczyński, to ta spec PO-licja wyła 🤭 i miotała straszne bluzgi 🙄 😆
    Oczywiście bez żadnej nienawiści – co cechuje ludzi mundrych i wyksssssszssssształconych tzw wykształciuchów 😆

    Dlatego do PO-przednich nazw, coraz częściej PO określa się jako Partia Obciachu czy Platforma Oszołomów.👍😂👌

    Chyba już mało kto pamięta, że to durnowate ugrupowanie, kiedyś nazywano Platformą Obywatelską 😆😂

    Ale w końcu wiadomo – „taki mamy klimat” 😎

  • Aaaaa!!!to nie wiedziałem że mamy w mieście niemożliwości tyłu nierobów w naszym garnizonie to po pierwsze a po drugie Kaczyński przywozi swoich klakierów na spotkania autobusami. Inną sprawą jest wybór posłów którzy jeżdżą na spotkania a kompletnie się do tego nie nadają.

 6. Co trzeba mieć w czaszce, żeby parodię i kompromitację parlamentarzysty zapraszać? Kto przyjedzie następny? Jaś Fasola?

  • Coś w tym jest @stajem😕
   Ale to normalka w miasteczku NIEmożliwości 🤭 W końcu swój ciągnie do swego 😉

   Zawsze tak było, jest i będzie. Chyba że….😎

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj