Poseł Zembaczyński w Koźlu na manifestacji przeciw zmianom w sądownictwie. WIDEO, ZDJĘCIA

10

Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla i okolic kolejny dzień protestowali przeciw przeprowadzanym przez Prawo i Sprawiedliwość zmianom w systemie sądownictwa. Dziś do naszego miasta zawitał poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński, który uczestniczył w manifestacji.

Manifestacja rozpoczęła się o 21 od odśpiewania hymnu państwowego, następnie jej uczestnicy przemaszerowali ulicami Koźla na plac Rady Europy. Na miejscu głos zabrał poseł Nowoczesnej Witold Zembaczyński.

Podobnie jak miało to miejsce w poprzednich dniach, wśród protestujących znalazły się osoby znane z samorządu, sympatycy Komitetu Obrony Demokracji, działacze Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej oraz zwykli mieszkańcy. Uczestnicy manifestacji ułożyli ze świeczek słowo „veto”, zapowiedzieli też, że będą protestować do skutku.

10 KOMENTARZE

  1. Skąd te jednakowe świeczki?Panie pośle,nie rób głupa z siebie.Ale to nie sztuka z takimi debilami,bo o złodziejach nie mówię,ci niech protestują

  2. Portal kk24 pierwszy jest do podawania informacji o antyrządowych protestach, kodzie itp. Ale już do informowania np. o kontrowersjach związanych z inwestycją w porcie nie jest zbyt chętny…

  3. Myślałem, że ten Zembaczyński jest na poziomie, a on szczuje na Jarosława. Totalna żenada. Z 50 osób chyba jest. W tych ciemnościach nie widać. W dzień byśmy zobaczyli, to ”obywatelskie” poparcie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj