Poseł Violetta Porowska otworzyła w Kędzierzynie-Koźlu swoje pierwsze biuro. WIDEO

41

W Kędzierzynie-Koźlu powstało pierwsze po jesiennych wyborach parlamentarnych biuro poselskie. Należy do Violetty Porowskiej z Prawa i Sprawiedliwości. Biuro znajduje się w budynku „Solidarności” przy ulicy Grunwaldzkiej 3. Byliśmy na uroczystym otwarciu:

41 KOMENTARZE

  • Swoją drogą, każdy robi jak uważa! Nikt nikogo do niczego nie zmusza. A zaprasza sie kogo sie chce. Ale widać w tym postepowaniu 2 dno. Ja dolaczylem sie 5 osób z PiS.

 1. Nie zaprosiła nikogo z struktur starych i obecnych procz 3 osób z PIS na otwarcie tylko mlodych sztylow , to jest jej koniec… zapowiada sie ciekawie… czas stworzyć alternatywę 💯👌✌

 2. do@? i @Z ktoś powinien skropić was wodą- kranową wodą, bo Święconej Wody dla was szkoda!Może to by coś pomogło ale śmiem twierdzić, że na nic by się to zdało.ZŁO nawet obleczone w piękne garnitury, kapelusze czy wożące swoje cztery litery w dobrej marki brykach będzie dalej ZŁEM czystej postaci.Skąd w was tyle pychy, pogardy dla innych? Wygląda na to że pani kindersztuba omijała wasze domy dalekim łukiem, bo jesteście tylko tworami bolszewickiego wychowania, widząc działania na tym i innych forach. Walnijcie się w swoje zakute łby, usiądźcie przed zwierciadełkiem i zapytajcie samych siebie Quo vadis w tej swojej nienawiści do wszystkiego co polskie, co katolickie, co człowiecze. Fora ze dwora ze swoim nienawistnym krytykanctwem tego co DOBRE.

  • Jeśli twierdzisz, ze pis to partia dla ludzia, to sorry ale jesteś głupia i naiwna. Podnoszą podatki, zabieraja nam pieniądze(rząd nie ma własnych pieniędzy, my je produkujemy swoja pracą i płaceniem podatków), płacenie milionów na kościół, rozszerzenie ustawy 1066, podpisanie ustawy 447, podpisanie ustawy przez dude o 5g, podnoszenie norm PEM O 100%, zabranie inwalidom pieniędzy dla emerytów, dzielenie tym samym Polaków, szczepienia przymusowe dla dzieci. Tak partia dla ludzi, i takie coś piszę newsy tutaj? Tragedia, nie ma co się dziwić ze w polsce jest źle…

   • W Polsce się pisze z dużej litery ! „na 500+ pieniędzy nie ma i nie będzie”, „emerytura od 67 roku życia dla kobiet i mężczyzn”, „przyjmowanie muzułmańskich uchodźców wg wskazań UE”, „w sądach ma być tak jak było” itd. Co to za partia ?

 3. Mieszka w Opolu, a w Kędzierzynie cyklop i radzisz urzadzają jej specbiuro, ciekawe dlaczego? To w Opolu jej nie chcą?
  Miałam wojewodę za poważnego faceta i ne mogę zrozumieć dlaczego bierze udział w tej szopce.

 4. Ta pani to sprawowała różne, oczywiście dobre płatne stanowiska przy prominentach różnej maści, wyznania i przekonania, a to znaczy ,że z ideowością to tutaj różnie bywa. Czyżby znowu chodziło o jakiś interes? A ludzie? Co ludzie? Biznes, to biznes. Nie ufam dużo paplającym, dużo obiecującym, ciągle się uśmiechającym i poklepujących innych. Wicie-rozumicie…

 5. Daragaja @Grażyna widać, że ty nie jesteś z prawicy, tylko dalej tkwisz w bolszewickim PRL-u.Nie podoba ci się Pani Poseł, nie podoba ci się Pan Wojewoda, nie podobają ci się obecni na otwarciu Biura POSELSKIEGO członkowie i sympatycy PiS, jednym słowem ty gardzisz ludźmi.
  Kim ty jesteś i dokąd zmierzasz zapewne wie tyko sam czart?
  A teraz z innej beczki „pomyje” się wylały dzięki@ fan pis, który zapomniał na śmierć napisać ,że ZAPROSZENIA dostali wszyscy „starzy”jak to ująłeś, jak i nowi członkowie PiS z jednym maluczkim ALE- jedni przyjęli zaproszenia inni nie. Reasumując byli Ci co chcieli być, byli Ci co szanują Panią Poseł i szanują innych ludzi. Mimo wszystko jako dobry Katolik, życzę ci wszystkiego dobrego w tym Nowym 2020 Roku.

  • @Grażyna-Katarzyna Kidawo pis Błońska podaj sie z imienia nazwiska, bo twoja wiarygodność jest jednak niewiarygodna. Dobrze piszesz, nikt nie przyjoł zaproszenia, bo nikt tej Pani tutaj nie chce i nie ma ochoty oglądać tego pseudo celebryckiego kabaretu. A ty dalej bedziesz nikim w regionie, bo tacy jak ty, sa tylko jak wolontariat, jak orkiestra WOŚP. Zrozumiesz to z czasem.

   • Może sam przedstawisz się z imienia nazwiska skoro od innych tego wymagasz. Sam piszesz „Nie zaprosiła nikogo z struktur starych i obecnych procz 3 osób z PIS na otwarcie tylko mlodych sztylow,” a okazuje się, że wszyscy byli zaproszeni. Kim ty jesteś, że uważasz ludzi mających chęć działania społecznie jako wolontariat, w orkiestrze WOŚP są „nikim w regionie.” Jesteś poważną i odpowiedzialną osobą ??? WĄTPIĘ !!! Kolejny troll !!!

  • Darogi „dobry katoliku” przecież obecna prawica w postaci PiS to nic innego jak powrót do bolszewickiego!
   PRL-u. Wygląda nawet na to, że uczeń przerasta nauczyciela.

 6. Pominęła, jak zwykle b. senatora i jego „starych” działaczy PiS. Czyżby szykowała się rewolucja w partii? Starzy są niepokorni? Obstawia się swoim wojskiem gotowym wykonać każdy jej rozkaz? O co tu chodzi? Czas pokaże.

  • Biuro poselskie Violetty Porowskiej mieści się przy ul. Grunwaldzkiej 3 w pobliżu dworca kolejowego w Kędzierzynie-Koźlu.

   Kolejne biura mają powstać w Nysie i w Brzegu.

 7. Ta starsza pani w okularach wspólnie przecinająca wstęgę powinna ze wzgledu na zaawansowany wiek raczej wziąść w rękę różaniec plus kiążeczkę i bawić wnuki, prawnuki, a nie zajmować się w polityką.
  Pani prezydent i starosty nie było, a to daje dużo do myślenia, co do rangi tego „wydarzena”
  Przemówienie pani poseł kiepskie, oklepane typu wicie-rozumicie i mocno wspierane gestami i ruchami ciała.

  • Jolito, kimkolwiek jesteś Żółć została wylana, a toczy się mowa nienawiści do KOBIET!
   Prawda nie było Pani Starosty oraz Pani Prezydent ale był Pan Wojewoda opolski i Pani Wicewojewoda opolski, to powinno dać do myślenia, że dobra zmiana idzie w dobrym kierunku.
   Odnośnie przemówienia było….bardzo dobre, również słowa wypowiedziane przez Proboszcza Parafii Św. Mikołaja były pokrzepiające.
   Starsza Pani w okularach jest osobą ogólnie szanowaną, czego zwieńczeniem było oddanie w Jej ręce kluczy miasta K-K przez Panią Prezydent podczas obchodów DNIA SENIORA w 2019!
   Odnośnie wieku wiele osób 70 plus czynnie uczestniczy w życiu społecznym, politycznym i kulturalnym w naszym powiecie i mieście, dzięki temu młodzież ma się od kogo uczyć.Jedna jest prawda ,że czym skorupka za młodu nasiąknie tym będzie….bolszewika nic nie zmieni, nawet gdyby był w prawicowej partii zawsze będzie szukał WROGA, widać tym wrogiem jest starsza Pani w okularach, Pani Poseł i Kościół.
   Zanim coś napiszesz wejdź w buty tych znienawidzonych przez ciebie szowinisto, KOBIET, bo „Kobieta to brzmi dumnie”jak mawiali nasi kulturalni przodkowie.

   • Zgadzam się z tym, że starsza pani w okularach powinna sobie odpoczywać w bujanym fotelu, pić dobrą herbaktę z cytryną z sokiem malinowym. Zdrowie ma się tylko jedno i trzeba je szanować, a praca na stanowisku sołecznego asystenta posła wymaga dość dużego wysiłku umysłowego i fizycznego, co nie jest łatwe.

 8. Darogi „dobry katoliku” przecież obecna prawica w postaci PiS to nic innego jak powrót do bolszewickiego!
  PRL-u. Wygląda nawet na to, że uczeń przerasta nauczyciela.

 9. Trochę teorii.
  Zawsze zastanawiało mnie skąd w czerwonych tyle nienawiści do ludzi wierzących i o innych poglądach – teraz już wiem, to sprawa genów i przekonania o swojej wyższości albowiem nie mogą pogodzić się z tym, że „niższa rasa” rządzi nimi czyli „wyższą rasą” – ot tacy to z nich demokraci, dla których demokracja to najlepszy ustrój dopóki oni są wybierani .. Jeżeli wyborcy zadecydują inaczej, to się zaczyna desperacka jazda – brak hamulców, zero kultury i szacunku dla innych ludzi – widzimy to na co dzień.
  Nie wspomnę już o tym, że nowa władza może dokopać się różnych ciekawych spraw w przejętych papierach…
  Ot i tyle w temacie.

 10. Kto w tym biurze będzie siedział, bo przecież nie pani poseł? Chcę wiedzieć z kim będzie do czynienia, lub poszukam innego biura poselskiego, bo pewnie takowe się w K-K pojawią.

   • Kiedyś winnym biurze, na innej ulicy siedział starszy pan w okularach z panami a teraz będzie to Kobieta z członkami PiS .W jakim wieku będą- zdjęcia załączone do tego artykułu pokazują- przekrój wiekowy pań i panów od 18 roku życia do …..dojrzałego!
    Ty ze swoimi kolegami przestań bruździć i ziać nienawiścią do wszystkiego co nowe, co dobre ,co tchnęło zmianami, dobrymi zmianami.PiS, jak wszystkie partie patrzy do przodu, nie rozpamiętując tego co było, co niekoniecznie dobre było.
    PiS tworzą ludzie o różnym przekroju wiekowym, a ty chciałbyś ELIMINACJI od 70 plus! Zapominasz @york o jednym od ludzi 70 plus, młodsi mogą się czegoś NAUCZYĆ.Ciebie boli,że ta pani w okularach nie był towarzyszem z PZPR, nie współpracowała jako tajny współpracownik z SB, co jeszcze ciebie boli ?
    W twoich hejtach pod różnymi @”małpami ” widać tylko krokodyle łzy NIENAWIŚCI.

    • Ciotka nie nudź i nie nawijaj starych historyjek.
     Dzisiaj mamy inne czasy. Trzeba pracować aby godnie żyć, a nie przywoływać demony i strachy.
     Radzę pastylkę relanium, pomoże.

  • Przejdź się, to przekonasz się. :)) Teraz poważniej, masz internet to skorzystaj i sprawdź w przepisach kto reprezentuje posła w biurze poselskim podczas jego nieobecności. Masz z tym problem ??? :)))

 11. Naiwnych nie sieją, sami się rodzą. Teraz pod płaszczykiem ogólnego dobra zaczną się działania dla dobra jednostek? To teraz będą dwa PiSy? Senatora i …? No właśnie, kogo wyciągnie z kapelusza ta pani? Chyba nie tego grubego, bo z oczu mu tak dziwnie patrzy? Coś mi tu śmierdzi i nie jest to benzen, bo go nie czuć. Ludzie mówią, że jeden radny kręci się koło posłanki. W jakim celu? Pożyjemy, zobaczymy.

 12. OJ,JAK GORĄCO SIĘ ZROBIŁO , W TEMACIE OTWARCIA BIURA PANI POSEŁ.WRESZCIE,COŚ SIE CIEKAWEGO DZIEJE W NASZYM MIASTECZKU.STOLICA NASZEGO WOJ. ,, PRZYJECHAŁA” NA NASZĄ ,, ,, I WIEŚ ” ,Z KTÓREJ,KTO MOŻE UCIEKA.A ILE.ZNAWCÓW SIĘ ODEZWAŁO.GDYBY,GŁUPOTA UMIAŁA FRUWAĆ,TO NIEKTÓRZY Z MOICH PRZEDMÓWCÓW,UNOSILI SIĘ NAD NASZYM MIASTEM.PANI POSŁANKO PIS,DO DZIEŁA !👍

Skomentuj