Poseł Violetta Porowska otwiera biuro w Kędzierzynie-Koźlu. Studio KK24.pl

22

Gościem programu Studio KK24.pl jest poseł Prawa i Sprawiedliwości Violetta Porowska, z którą rozmawiamy o pierwszych krokach w Sejmie, sytuacji w urzędzie wojewódzkim oraz otwarciu biura poselskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Wideo:

22 KOMENTARZE

 1. To teraz nasze miasto odżyje! Dzieki tej pani bedzie i czyste powietrze! Teraz tylko do roboty wyborcy, tak ja chwaliliscie, zobaczymy co potrafi, prócz gadania….

 2. Śmiechu warte. Drugi bastion. CZEGO? Przecież w Opolu i powiecie miała najgorszy wynik. Ustawiła listę pod siebie i … pozorację czas zacząć. Kibol i cioo loczek, jak dwa podnóżki. Ależ asysta!!! Ta trójca całkowicie pogrąży PiS w K-K.

  • Coś ostatnio mówią, że pani poseł Violletta jakoś miastem Opolem i powiatem opolskim nie jest zbyt mocno zainteresowana, ciekawe dlaczego i skąd taka nagła miłość do Kędzierzyna-Koźla ?
   Niektórzy dociekają i myślą sobie, że może chodzi tu o dobro i świetlaną pomyślność ZAK-u, a może dobrą kondycję kędzierzyńsko-kozielskich niepublicznych podmiotów ochrony zdrowia
   Mieszkańcy K-K pytają dlaczego pani w Sejmie ma siedzenie w sali obrad w mało atrakcyjnym miejscu na samej górze i w ostatnim rzędzie i to przy drzwiach. gdzie podobno dosyc mocno wieje.
   Byli posłowie mówią, że jest tam zimno i jest duża cyrkulacja powietrza, a to grozi zaziębieniem.

 3. Ależ oma ma parcie na szkło. Tyle tylko, że prezes chyba niezbyt za nią przepada. Miała/chciała być ważna w Min. Zdrowia i co? Nico! Stanowiska w Elektrowni i w Azotach już poobsadzane? Cioo loczek? Dobre i adekwatne do wazeliny. Z dużej … chmury itd. Lans, lans, lans. Nic więcej.Tyle w temacie. Idę spać.

 4. Panie redaktorze, rozmawiał pan 10 min kurtuazyjnie z panią poseł o niczym, Dlaczego pan nie pytał o 1/ czy zna problem portu w K-K i co ma w planach z tym fantem zrobić 2/ czy jest jej wiadomo o budowie fabryki akumulatorów przez Foosung i jak to ocenia 3/ czy w planach Kędzierzyn ma być miastem chemii ciężkiej czy mogłaby zastąpić zmiana profilu miasta 4/ czy mówi jej coś nr 408, to droga do śląska, która przypomina czasy Gomółki (Władysława, do poczytania w wikipedii) itd itd. Politycy dowiedzą się o potrzebach wyborców dopiero jak ich głośno i dobitnie zaczniemy pytać o konkrety, plany, proponowane rozwiązania. Więcej odwagi !

 5. Takiej arogancji i kpiny z wyborców jeszcze tu nie było. Potok mało znaczących słów, po prostu bełkot. Mieszkańców nie interesują odczucia wewnętrzne, czy też jakieś biuro, ale problemy do rozwiązania i bolączki trawiące nasze lokalne społeczeństwo, a o tym w wywiadzie ani słowa. Skandaliczne wystąpienie. Wstyd i tyle.
  Może mi ktoś wyjaśni kto to jest pulok i kibol, którzy jak piszecie towarzyszą owej pani.

 6. Szanowni komentujący, takiego hejtu i wylanych pomyj na KOBIETĘ dawno nie było.Mam wrażenie, że kobieta powinna być tylko i wyłącznie „garkotłukiem”, bo gdy spełnia swoje marzenia, urealnia swoje wizje i plany życiowe, to jest….. no własnie KIM według was „panów” jest?
  @rydz-@OBYWATEL-@emeryt zza Buga, już raz to napisałam, powtórzę zatem, to co do waszych zakutych jaskiniowych „łbów” nie dotarło- wypociny, które nabazgroliliście można określić skrajnym stadium mizoginizmu, nie wiecie zapewne co to za CHOROBA , to wam „maczo” ją opiszę „, jest to wstręt do kobiet objawiający się brakiem szacunku i dyskryminacją. Przejawia się kąśliwymi i seksistowskimi uwagami oraz zachowaniami.
  Jak leczyć mizoginizm?
  Mizoginia, jak każde zaburzenie, może podlegać leczeniu, a odpowiednia terapia może doprowadzić do jej zwalczenia. Jest to zaburzenie psychiczne dlatego jedyna możliwa droga to wizyta u psychologa i zastosowanie psychoterapii w ramach leczenia mizoginii. W cięższych przypadkach, konieczne mogą okazać się leki. Jednakże zamiast doraźnego radzenia sobie z tym problemem, warto pomyśleć o nim w szerszym kontekście, jakim jest wychowanie. W myśl przysłowia „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”, należy przede wszystkim zdusić niechęć do kobiet w zarodku,czyli pozbyć się kulturowo- seksistowskich naleciałości i wychowywać dzieci w szacunku i tolerancji, co może zdziałać naprawdę dużo.

  @olo, teraz od siebie z własnej autopsji wiem, że taki typek jak ty NIENAWIDZI Nas kobiet, w jego otoczeniu np. w zarządzie ma samych mężczyzn-„samców alfa”, którzy jedyne co potrafią i z czym dobrze się czują, to upokarzanie kobiet.

  Mam nieodparte wrażenie, że ci panowie, którzy tak ochoczo krytykują kobiety nigdy nie mieli matek, sióstr, żon czy córek.Czy jesteście „ufo” z innej planety, nadzwyczajną kastą pół-bogów, pół-maczo nie wiem?Wiem jedno, że nie macie za grosz szacunku do każdej z nas, a to jest przykre stwierdzenie faktu!

 7. @redakcja
  szanowna powinna rozważyć moderowanie komentarzy, tzn. wyrzucać wulgarne i niemerytoryczne oraz wzajemne połajanki miedzy komentującymi, będzie mniej komentarzy ale być może po jakimś dłuższym czasie ich poziom poprawi się
  inne moderowane fora nie usuwają takich „zatrutych” komentarzy, lecz usuwają ich treść, tzn. nick zostaje, w treści „niezgodne z regulaminem, netykietą” itp, tak aby delikwent wiedział, że został „zmoderowany”

 8. Nie masz racji. Komentarze są reakcją na zachowanie i wypowiedzi osoby która nic specjalnego nie ma do powiedzenia.
  Należy zadać pytanie dlaczego dzwon jest głośny?

 9. Kończ babo, wstydu oszczędź. Siedź w Opolu, czy Warszawie, a nas sobą nie zanudzaj. Lans. lans, lans, a w Sejmie miejsce na końcu pod drzwiami. Taka tam ważna.

Skomentuj