Poseł Stanisław Piotrowicz przyjedzie do Kędzierzyna-Koźla rozmawiać o Polsce

29

Jeden z najbardziej wyrazistych polityków Prawa i Sprawiedliwości spotka się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla. Spotkanie ze Stanisławem Piotrowiczem organizuje senator Grzegorz Peczkis.

Piotrowicz jest byłym prokuratorem. Zasiadał w Senacie. Obecnie drugą kadencję sprawuje mandat posła. Angażował się w prace związane z reformą Trybunału Konstytucyjnego. Często atakowany przez opozycję za przynależność do PZPR.

Spotkanie ze Stanisławem Piotrowiczem odbędzie się w sobotę 19 maja o godz. 13:30 w Domu Kultury „Chemik”. Wstęp wolny.

29 KOMENTARZE

 1. Stanisław Piotrowicz – prokurator od 1978, zasłużony dla PRL walką z opozycją, m.in. sporządził akt oskarżenia przeciwko Antoniemu Pikulowi. W 1984 odznaczony Brązowym Krzyżem Zasługi za efektywną pracę na rzecz PRL. Wyjątkowo „zasłużona” postać. Wstyd!

  • Panie „tomek” Czy pan nie kapuje, Obecny PiS to przenicowany garnitur PZPR . Przecież to komuna. Pod dyktando Jarusia . Niby jest cierpiący , a ja uważam że to ściema.

   • Trzeba mieć dużo złych intencji, albo ogromne braki w edukacji żeby stawiać takie tezy. Poczytajcie o rozmowach w Magdalence, o zaniechaniu strajku generalnego bodajże w 1986 roku, o liście Macierewicza, o obaleniu rządu Olszewskiego, obejrzyjcie „Nocną Zmianę” i zobaczcie ile tam jest znajomych twarzy, łącznie z towarzyszem Tuskiem… Trochę samodzielnego myślenia nikomu nie zaszkodzi.

    • Czy Rumuni lepiej rozprawili się z komuną niż Polacy? Uważasz, że należało wierchuszkę PZPR powiesić? Przewrót nastąpił w cywilizowany sposób i pokojowo, nie zginęły setki ludzi (cywilów), a zatem należy być dumnym z takiego rozwiązania!
     A odnośnie rozmów w Magdalence – brał w nich udział także L.Kaczyński, tak uwielbiany przez „dobrozmianowców”.
     Macierewicz to paranoik i nie ma sensu dyskutować o nim, powinien zostać skierowany na przymusowe leczenie psychiatryczne.
     Odnośnie rządu Olszewskiego radzę poszukać materiałów i zaczerpnąć wiedzy co to był za rząd i dlaczego został odwołany (IMO słusznie), a Macierewicz wówczas próbował grać teczkami (jego teczki dotychczas wyrządziły tylko masę szkód).
     Pozdrawiam

     • Wiem czemu został odwołany, wiem kto o to wnioskował i wiem dlaczego przeprowadzili całą procedurę w niespełna 12 godzin – paru osobom się zapalił brązowy alarm bo niektóre bardzo niewygodne fakty mogły wypłynąć. Ty znasz jakiś inny powód?
      Rumuni może nie, ale np. Czesi znacznie lepiej – eliminując z pełnienia funkcji publicznych wszystkich aktywistów aparatu komunistycznego. Coś co należy uznać za oczywiste u nas nigdy nie miało miejsca. Ot problem. Mówisz, że Macierewicz to paranoik, pewnie mówisz tak bo masz wgląd w jego kartoteke lekarską czy coś, ja nic o tym nie wiem. Faktem jest, że lista niezależnie od czyjego nazwiska została nazwana, ważne czym była i co zawierała.

     • Hej panie „do szkoły” Ten tema teczek jest bliski – bo służbowo . Dzięki temu że pan Antoni wojował teczkami to 85% naszego KW i WW, oraz WSI . Zostało spalonych i kanały też i to Azja Bliski Wschód , Afryka Więc panie do „szkoły” . Na mydli pan oczu. Trzeba się zna a nie pisać pierdoł

 2. Nie niszczcie go. To wartościowy człowiek. Przecież zrozumiał swoje błędy, jak Szaweł, co opisuje Biblia. Przecież każdy z was popełnia błędy. Pan Piotrowicz to podpora naszej demokracji, gwarant przestrzegania prawa.

  • Chyba żarty??? Każde zdanie to fałsz. Podpora demokracji, która zniszczyła sądownictwo w Polsce. trójpodział władzy??? Bezczelny typ, który wszystko, co rozkaże Kaczyński, robi z cynicznym uśmieszkiem. Jak można wierzyć pisowskiej propagandzie?

 3. Lepiej było by , aby ten pan”zasłużony” szerokim łukiem omijał Kędzierzyn. Nie rozumiem natomiast poczyni-ani pana senatora .Parzcież pan senator robi sobie krzywdę polityczną .Sam sobie przerzuca zwartnicę – polityczną na boczny tor . Nie wstyd panu ? panie senatorze. Może jest pan naukowcem w naukach ścisłych . Nie mnie to oceniać , zresztą nie mam prawa . Ale w polityce jest pan raptem czeladnikiem panie senatorze.,

 4. Idę o zakład, że gdyby senator Peczkis zaprosił do naszego miasta ową porzeczkę sałatek jarzynowych na sali plenarnej Sejmu i tak przyszła by na spotkanie z nią liczna reprezentacja moherów z naszego miasta i patrzyłaby na profesorkę jak na święty obrazek.

 5. Rozumiem, że pytania tylko na karteczkach przed spotkaniem, a obstawę dla bezpieczeństwa jednego z najważniejszych posłów zapewnia odpowiednie służby – w końcu nasze miasto jest określane bastionem PO …

 6. Nie podniecajcie się, na spotkanie z „śmieciem”PRL-u,zostaną dopuszczeni tylko wyznawcy „dobrej zmiany”PIS-owskiej Ci co opłacają składkę partyjną,ON „śmieć”musi mieć poklask sali,a nie gwizdy i krzyki ludzi którzy NIE zgadzają się z wytyczoną linią partii „Dobrej zmiany”a o gorące przyjęcie „smiecia’ zapewni mu nasz Senator G.P!

 7. to świetna wiadomość, nareszcie ktoś z mocnym kręgosłupem moralnym. Na pewno będę, panie prokuratorze, modlę się o długie zycie dla
  Pana i pana pracodawcy, Pana J.Kaczyńskiego. Bo Pan to nie potrafi w sumie nic robić, tylko w Sejmie siedzieć, a to męczarnia jest trochę, jakby Pan chciał to wiedzieć. Dlatego ja doceniam Pana poświęcenie dla Narodu. Boże, błogosław Piotrowiczowi. Panie Ryży Dżon, dziekuję Panu za takie ważne, mądre i potrzebne regionowi inicjatywy. Na pewno brak inwestorów jest niczym, przy możliwości spijania prawdy z ust Pana Piotrowicza. Boże, dziękuję Ci za Pana Piotrowicza i Ryżego Dżona. Szczęść Wam Boże. Mam już dużo wazeliny kupionej, na pewno przyjdę na spotkanie, na pewno Kocham
  Was.

 8. Ale lewactwo wypełzło na forum, jak ślimaki po wczorajszych deszczach! Normalnie zamiast czuć benzen w Kędzierzynie wyczuwam zapach czosnku i cebuli!
  A może byście tak poszli i posłuchali, jak można się nawrócić? Dla was też nie jest jeszcze za późno…

  • Taaaaak!!!! Taaaaaak!! Ja się dzisiaj modliłem i za Jarka i za Dżona i za Pana Piotrowicza. Modliłem się o dużo, dużo mądrości dla prawej strony, o boże błogosławieństwo dla oddanych lokalnej spłeczności Stowarzyszeniu PKK. Proszę o więcej takich ważnych, mądrych inicjatyw, gdyż uważam, że nasze narodowe kompleksy to mit podsycany przez czosnkożerców. W Kędzierzynie nikt nie palił stodół z innowiercami, tylko na ksenofobicznej białostoczczyźnie. A ta spalona synagoga w Koźlu, to była za Niemca,o!!

 9. Może ktoś przypomnieć na jakich zasadach rejestrowano chętnych do uczestnictwa w spotkaniach z prominentnymi liberałami?

 10. Dla równowagi politycznej i demokracji, byli zaproszeni do naszego miasta Kijowskiego, Wałęsa, Biedroń to może być też zaproszony Piotrowicz, nie widzę w tym nic dziwnego. Widoczny Kędzierzyn-Koźle nie zasługuje by tu zjawiali się zacniejsi ludzie!

Skomentuj