Poseł Porowska o „Polskim Ładzie” w Kędzierzynie-Koźlu. „Skorzysta zdecydowana większość, a pośrednio wszyscy”. WIDEO

40

Rządowemu programowi „Polski Ład”, będącemu pakietem rozwiązań mających pomóc Polsce wyjść z kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa, była poświęcona dzisiejsza konferencja poseł Prawa i Sprawiedliwości Violety Porowskiej w Kędzierzynie-Koźlu.

Szefowej PiS na Opolszczyźnie towarzyszył Grzegorz Krukowski, p.o. sekretarza zarządu okręgowego PiS, Urszula Matuszyk, dyrektor jej biura w Kędzierzynie-Koźlu oraz Michał Gniatkowski, szef młodzieżówki PiS w Kędzierzynie-Koźlu.

Propozycja „Polskiego Ładu” to propozycja dla każdego Polaka. Wprost 91 procent Polaków będzie korzystało z „Polskiego Ładu”, a tak naprawdę pośrednio skorzysta 100 procent – mówiła Violetta Porowska. – „Polski Ład” to nowa nadzieja, nowa nadzieja na lepsze jutro – dodała. Relacja wideo:

40 KOMENTARZE

 1. I po co znowu ta pokazówka ze strony PIS?? Czemu jak kobiety i inni wyszli na ulice w walce z Aborcją gdzie byli przedstawiciele PIS wtedy?? czemu z pomocna dłonią do ludzi nie wyszli wtedy? tylko zamkneli się jak szczury w norze. A jak sprawa ucichła to nagle propozycja dla każdego Polaka… „Polski Ład” Następna rzecz, jakim prawem pani poseł Porowska za mnie, za wszystkich obywateli Polski wypowiada się w mediach że skorzystam z tego?? „Wprost 91 procent Polaków będzie korzystało z „Polskiego Ładu”, a tak naprawdę pośrednio skorzysta 100 procent” I to jest Demokracja w tym kraju?? kiedy rządy PIS już z góry narzucają jakie będą wyniki?

 2. Pierdu pierdu, skorzysta plebs i nieroby. Ludzie pracujący tylko na tym stracą, bo od rządu nic nie dostaną, a jeszcze zedrze się z nich w podatkach i wyższych cenach podstawowych produktów w sklepach. Tylko ćwierćmózg może stwierdzić że dostanie coś od rządu za darmo.

  • Maskotka forumowa już popierduje pierdu, pierdu. Taki zapracowany…szczególnie podczas płodzenia tych bzdur w każdym temacie. Ty nawet ćwierć mózgu nie masz tylko miejsce na mózg. Szkoda strzępić żuchwę.

   • Bzdury bez żadnego sensu to twoja specjalność. Nie przypominam sobie żebyś napisał jakieś swoje opinie lub przemyślenia. Jedynie ślepe uwielbienie PIS składnia cię do obrażania ich przeciwników. Forumowy troll na usługach kaczorka.

 3. I będzie nam wszystkim lepiej, wystarczy tylko zaglosowac i będziemy mieli standard życia jak na Zachodzie. No chyba ze ktos wyjechal to ma i bez glosowania.

 4. Nie skorzysta nikt no może PiSowcy, zaplacimy wszyscy, chcialbym uswiadomi mieszkańcom Polski ze dlug publiczyn za tego rzadu wzrósl o prawie 50% czyli z 750mld mamy dzis po 5,5 roku ich zlodziejstwa1,5 biliona zl zadluzenia publicznego, przecietny Polak ma okolo 40 tys zł długu ten co ma jeden dzien i ten ktory ma sto lat

  • O ile wzrósł dług publiczny za czasów AWS (poprzednik PO) i PO-PSL ??? :-))
   Podaj jak kształtował się dług publiczny od 1989r. do 2021r. Z podziałem, na lata rządów poszczególnych partii. !!!! :-)))

 5. Pracujesz na dwóch etatach lub
  Wykonujesz wolny zawód i prowadzisz własna jednoosobową działalność gospodarczą to masz 9 procent więcej podatku od nowego roku taki to jest nowy srad, kiełbasa wyborcza i nic więcej. De motywujący system do pracy i jeszcze raz pracy. Wszyscy wyborcy pisu będą kiedyś żałowali swoich decyzji wyborczych jak pierdyknie wszystko. Kaczor nie dożyje dlatego jest mu to obojętne. Szkoda gadać!

  • Wyborcy platzwijaczy kraju już pewnie żałują, że nie ma ich zielonej wyspy. To był w końcu raj dla ludzi. Dobrze, że wszystkiego nie zlikwidowali i nie sprzedali. Szkoda, że nie wrócą te piękne czasy.

 6. Polski Lad zrobil juz porzadek z portem w Kozlu, to oczywiste ze w sytuacji „odwrotnej”’ byloby podobnie.

 7. Właściwie to się nie ma co dziwić, że Jarek bezustannie ogrywa totalsów. Wyraźnie widać, że w PełO od dawna trwa jakiś stuknęty ranking pod tytułem: Kto wśród PełO jest największym głupkiem!!? 😉
  I taki zwycięzca konkursu zostaje ich przywódcą, a nieco mniejsze głupki tworzą trzon liderów😉

  Stąd u totalnych mamy to co mamy, a widać że sprawa jest rozwojowa😕 Tym bardziej że, GŁUPKÓW ci u nas dostatek 😆 Czyli pretensje należy kierować do …… 😆😆

 8. Towarzyszko Porowska, macie rację ~ oby Polska rosła w siłę, a ludzie żyli dostatniej . Przed wami to samo mówił tow. Gierek. Powtarzacie się

 9. Na dzień dzisiejszy podwyzki na materiały budowlane 100/300%uslugi budowlane100/200%a w sklepach spożywczych co dostawą to nowa cena, oczywiście wyższa, brawo nowy ład jak toto takie dobre to przestańcie już stawiać te reklamy bo wam kasy do wyborów zabraknie z tym 700mld.ktore dostaliśmy na rozwój, gdzie spełnione obietnice z przed 4 lat, już Mateusz i Andrzejek zapomnieli.

 10. Krytykujecie ale w duchu się cieszycie bo jesteście gołodupcami i na niczym się nie znacie tylko przepisujecie głupoty, wystarczy nadwyżkę dochodu zainwestować w biznes.

  • Wielki ekonomista sznycelek wygłosił swoją opinię. A jak zabraknie pieniędzy to je po prostu wydrukujemy tak? Sznycel na prezydenta! Chciałbym być tak tępy i sobie głosować na PIS w błogiej nieświadomości konsekwencji Nowego ukŁadu.

 11. proszę o wyjaśnienie słów: po urodzeniu 2 dziecka – 20 tys. złotych, po urodzeniu 3 dziecka – kwota rośnie do 60 tys. złotych, a po urodzeniu 4 i kolejnego – 20 tys. złotych?

 12. A co to się stało, że nagle lewakom się odmieniło i teraz są przeciwko Unii Europejskiej i jej planom odbudowy po pandemii? Wszyscy wiedzą, że dostajecie szału widząc, że PIS doskonale radzi sobie z rządzeniem a ludzie wychodzą z biedy no ale to jeszcze nie powód by w imię tego, że w Niemczech nie ma komu zbierać szparagów odwracać się od Unii i jej funduszy odbudowy.

  • Hahaha, ludzie wychodzą z biedy, ale dzięki programom socjalnym, a nie swojej pracy. Myślisz że to dzięki politykom PIS? Oni się na to dokładają z własnej kieszeni? Żeby jedni coś dostali, drugim trzeba zabrać. Nie ma nic za darmo.

 13. Towarzyszka cebulowa znowu się produkuje. Kto skorzysta to się okaże. Zdaje się, że na czerwono odziana towarzyszka.

 14. Istny cyrk. Buraczana tylko się uśmiecha i się wychwala. A gdzie radni? Nie ma. Jest tylko: ja, ja, ja. Co takiego sama dla nas zrobiłaś? Dla siebie? I owszem, a reszta? Jaka reszta? Co ona kogo obchodzi? Żadne otwarcie i zamknięcie nie może już odbyć się bez tej persony na graty? Mania wielkości wśród żołnierzyków. Niedługo pęknie z samozadowolenia. Ta patetyczna przemowa starszej pani… Łza się w oku kręci.

 15. MELUZYNO MELUZYNO, PORZUC PLONNE SWE nadzieje , odplyn swoja limuzyna, swiat sie smieje ,swiat sie smieje!!

 16. Bardzo mnie cieszy, że PiS wprowadza nowy ład. Przez ostatnie 6 lat narobili takiego burdelu, że ciężko by miał ten kto by się podjął sprzątania stajni Augiasza ehkmmm … Kaczystów. 6 lat wstawania z kolan, polityki historycznej, wzniesienie Polski do grona mocarstw dyktujących warunki na arenie międzynarodowej. W Europie wszyscy się już z Polską liczą i nikt nawet nie śmie zaproponować państwowej wizyty, tak drżą przed zwycięzcami 27:1 i husarią wąsatą w skarpecie i sandałach.

  Teraz w końcu Polaki będą miały bogactwo, większość zyskuje, a bogaty ma się dzielić bo takie jest prawo królewskie, a jak wszyscy wiecie królem Polski jest Żyd wybrany miażdżącą przewagą jaśnie nam panującej partii i prezydĘta.

  Ja również będę się dzielił w Wami, z tym, że prawo i sprawiedliwie stracę ponad 250 zł miesięcznie. 250 złotych których nie wydam w restauracjach KK albo nie oddam na tacę tak byście mieli pracę. Cieszę, się z tego że Wy wyborcy PiS i Zandberga (typowo polskie nazwisko) będziecie mogli za 20zł które zyskacie wypić moje zdrowie napojem wysokoprocentowym z Biedronki z którego podatki wspierają budżet. Tym sposobem obieg piniąca zatoczy koło od źródła do celu czyli źródła, po drodze żywiąc i pojąc.

  Radość moją eskaluje to , że Polaków będzie więcej. Plan zachęcenia do rozmnażania jest dobry, sypnie się groszem jak w dzielnicy różowych latarni, a ludzie wskoczą do łóżek. Wniosę również o dotacje w tym celu. Projekt jaki zamierza moje koło wnieść to Kopulatorium+. Każde małżeństwo (tylko i wyłącznie, każda inna forma rozrodu nie będzie wspierana rządowo) będzie mogło za pieniądze państwa urządzić sobie warsztat. Ale ale nie tak łatwo, dotacja będzie podlegała zwrotowi jeśli czujniki wykryją zbyt niską aktywność, jeśli ktoś ma do czynienia z małżonką typu Nieruchoma Kłoda to konieczne będzie wzniecenia ognia by zapłonął konar. Ja to wszystko widziałem w telewizji jak jeszcze miałem odbiornik. Teraz czerpię wiedzę tylko z radio 24 i wSieci oraz przekazów ekspertów Karnowskich i Sakiewicza.

  miłego weekendu

 17. O Pani w czerwieni wszystko już tu napisano, koleś w okularkach przeciwslonecznych chyba ten występ pomylił z wybiegiem dla modeli, Pani starsza też mogła by se już odpuścić zbedna paplanine, a Gniatka znam osobiście i powiem tylko tyle że nie o taką Polskę walczyłem.

  • Gniatek i wszystko w temacie , paź prezesa roku ……..jprd okręgówka – „ludzie sukcesu”i „Polski Ład” już na śmietniku,że są jeszcze tacy ,którzy im wierzą od piłki po rząd…….tumany do potęgi entej

 18. Szkoda że ten BURAK Czajkowski nie został prezydentem😂
  Teraz ten LEŃ i nierób domaga się ZAMKNIĘCIA kopalni Turów.😠

  A jako prezydent TENkraju może by
  zamknął NAWET i Azoty😨
  PO co nam kopalnie czy zakłady azotowe, jak Niemcy mają znaczenie większe i lepsze😕

  • jesteś tylko głupim komuchem,poplecznikiem złodziei ,pedofilów i UBeckiego konfidenta z żolibofrza,właśnie na takich jak ty kretynie żerują ci postkomunistyczni złodzieje z PiS, frzucą ci ochłap a ty nie wyjmujesz jęzora z ich odbytó i nie wstajesz z koplan niewolniku,ale co się spodziewać po tobie potomku ormowcó i czerwonoarmistó,kundel z dziada pradziada.

 19. Produkujecie patologię, uzależniacie ludzi od socjału . Później powiecie jak na nas nie zagłosujecie to tamci wam to zabiorą. Bogactwo bierze się z pracy a nie klepania dzieci. Brzydzę się wami.

 20. ciekawi mnie kto pośrednio skorzysta?pewnie ci przedsiębiorcy którzy już płacą frycowe w postaci podatku tzw. solidarnościowego, i pewnie ci którzy zasuwają na dwóch etatach po to żeby utrzymać rodzinę i nie wyciągać ręki do Mopsu.Pewnie też emeryci którzy nie będą mogli robić odliczeń za rehabilitację i lekarstwa które są coraz droższe. gratuluję dobrego humoru.

Skomentuj