Poseł Katarzyna Czochara zaprasza na koncert Golec uOrkiestra. Impreza już w sobotę na placu Wolności

25

Już w tę sobotę na placu Wolności koncert zespołu Golec uOrkiestra, któremu towarzyszyć będzie wiele dodatkowych wydarzeń. Będzie można również zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson, a osoby, które się na to zdecydują, otrzymają niespodziankę od ZAKSY. Zaprasza poseł Katarzyna Czochara:

25 KOMENTARZE

   • Podobno to teraz szefowa PiS na Opolszczyźnie. Pamiętam, jak za śp. Lechem Kaczyńskim, byłym prezydentem ganiała w Opolu do restauracji. Kino i ubaw mieliśmy na całego. I to całkiem gratis. Czego ona nie zrobi dla kariery? No, ale żeby się aż tak ośmieszać. Odwaga, desperacja, czy głupota?

   • Ktoś kiedyś dawno temu powiedział ……,że „pycha, kłamstwo, wredność, obłuda, perfidia, hipokryzja i balwochwalstwo są głośne, hałaśliwe, natomast prawda, godność, życzliwość i poszanowanie oraz szacunek dla drugiego człowieka sa skromne i ciche ale zawsze zwyciężają”……
    Te myśli radzę pani poseł Porowska sobie zapamiętać i wziać do serca.

 1. a gdzie tam…to tylko kiełbasa wyborcza by pokazać mieszkańcom jaki PIS jest przyjazny dla społeczeństwa, szkoda tylko że pani poseł nie wyszła w proteście przeciwko zaostrzeniu przepisów dotyczących Aborcji…

 2. W kościele na Pogorzelcu w ogłoszeniach parafialnych ksiądz powiedział, że posłanka PiS Czochara zaprasza na koncert z okazji beatyfikacji Wyszyńskiego. To dopiero jest dramat.

 3. Co z koleja i przystankami w Glucholazach i w Pokrzywnej, co z” Aleksandrowka” w Jarnoltowku, Stobrawskie Centrum Medyczne jako wlasciciel powinien remontowac, a jak nie to odebrac dewastatorom , juz pani posel zapomniala!?

 4. Co, czyżby komentarz się nie spodobał? Jak można zrobić imprezę w centrum miasta gdzie na co dzień nie ma gdzie zaparkować auta! No tak korków na obwodnicy też nie ma, wszyscy się teleportują a na temat łącznika kuźniczek z zabiencem dalej cisza, grunt że jakieś śmieszne rankingi wygrywają.

  • Sam się spuść razem z golcami, już zapomniałeś jaka dotację do swojego chalturzenia chcieli wyciągnąć, tak działa katolicko-pisowskapropaganda z Podhala. Za brak chętnych do szczepień powinni zamknąć wszystkie ośrodki wypoczynkowe na południu i wschodzie polski.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj