Poseł Katarzyna Czochara ponownie pełnoprawnym członkiem PiS. Spotkała się z Jarosławem Kaczyńskim. WIDEO

20

Poseł Katarzyna Czochara znalazła się w gronie 15 parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości zawieszonych w prawach członka partii za brak poparcia dla tak zwanej „Piątki dla zwierząt. W ostatnim czasie postępowanie wobec niej i 12 innych posłów zostało jednak umorzone, a posłanka spotkała się z Jarosławem Kaczyńskim. Znów jest pełnoprawnym członkiem swojego ugrupowania. Wideo:

20 KOMENTARZE

 1. To miasto dreczy jakas klatwa, Port zablokowany, Zamek w ruinie, Benzen w powietrzu, radni bezradni, poslowie dwulicowi – Wodko pozwol zyc!!

 2. Też mi wydarzenie ….. PISiakom grunt pod nogami się pali… Szaleniec wszystko zrobi żeby władzę utrzymać i dlatego wyrzuconych z powrotem przyjmuje. Dalsze ich rządy do ruiny doprowadzą. Widmo wojny domowej czuć.

  • Chyba będę musiał odpowiedzieć sobie sam. Przypuszczam że zdanie, w sprawie „piątki dla zwierząt” pani poseł jednak zmieniła. Po takiej rozmowie oczyszczającej umysł, ducha i ciało, trudno uwierzyć by mogło być inaczej.

 3. A jak to teraz skomentuje Porowska, która we wszystkich mediach obwieszczała, że wyautowała Czocharę i jej rodzinę z życia PiS na Opolszczyźnie? Widać Kasia ma większe chody u prezesa niż Wiola.

 4. No to cebulowa pośpieszyła się i ma teraz trudny orzech do zgryzienia z panią poseł Czochrą. Pani poseł Katarzyna Czochara jest godna szacunku i uznania.

  • Ale ludzie chcą Populizmu i Socjalizmu. Więc demokratycznie PIS zdobył władzę. Jak mówił swego czasu Stefan Niesiołowski, za rządów PO, do PIS: Wygracie wybory to sobie będziecie uchwalać ustawy.
   Wernyhora?

   • Nie neguję wygranej PiS, jedynie stwierdzam że to faszyści, a Kain Kaczyński dziś wyprowadził przeciwników zmian w prawie aborcyji na ulice, 10 lat temu namówił Lecha veto Kaczyńskiego do lądowania, a za katastrofę tak wtedy jak i dziś obwinia wszystkich tylko nie siebie.

 5. Brawo , pełen szacun,dostać się na audiencję do samego wodza,guru,naczelnika narodu i jeszcze przeprowadzić długą rozmowę, toż to gwarancja sukcesu i na pewno awansu a nie tylko maszynka do głosowania.ciekawe jaki ma pogląd na aborcję i piątkę zwierząt ,a zapomniałem prezes ma zawsze rację.

 6. Wicepremier szybciej przyjął kalającą się córkę marnotrawną niż Adriana vel Budyń. Zaiste ma miękkie serce, a mógł zgnieść.

 7. A czy ich wołał indywidualnie na audiencję, czy zrobił audiencję generalną? No i co ona teraz zrobi z tą celebrycką popularnością.

 8. Przegrane i tępe łby lokalnych sfrustrowanych pokemonów, a i też emerytowanych sb-ków , którzy kwiczą za sprawiedliwie zabraną z astronomicznych emerytur kasiurą i z żalem za czasami PRL i wyją próbując kąsać. Wycie i wrzask nie pomogą, oraz knucie. Nie obalicie rządu PiS-u, żadne sztrajki ,wcześniej zadymy KOD, a teraz macice kobiet wam nie pomogą.
  Ironia i ośmieszanie władzy z waszej strony pokemony jest bez sensu, albowiem naród wie o co wam chodzi. Tylko o władze i kasę. Spadajcie do śmietnika historii. Młodzi chcą mieć spokój.

Skomentuj