Poseł Katarzyna Czochara podsumowuje wizytę premiera i zaprasza na wyjątkowy koncert do Prudnika. WIDEO

16

Oratorium poprzedzające beatyfikację kardynała Stefana Wyszyńskiego 28 sierpnia zostanie premierowo zaprezentowane w Prudniku. Wydarzenie odbędzie się na błoniach Sanktuarium św. Józefa w Prudniku – Lesie, gdzie więziony był Prymas Tysiąclecia. Jego współorganizatorem jest poseł Prawa i Sprawiedliwości Katarzyna Czochara, która zaprasza do udziału wszystkich mieszkańców regionu. Podsumowuje także niedawną wizytę premiera Mateusza Morawieckiego na Opolszczyźnie. Wideo:

16 KOMENTARZE

 1. Podsumować to ja mogę do czego doprowadzi ten ład stworzony przez partię rządzącą. Polska jest bankrutem na kredytach które pokolenia będą spłacały. A wszystko dla władzy i pieniędzy. Te urywki w TVP z pułkami pełne złota to blef. Że Polska taka bogata, że jako jedyni nasza gospodarka się rozwija, że bezrobocia nie ma czyli kraj mlekiem i miodem płynący. Tylko czemu by się utrzymać za wszelką cenę przekupują KUKIZ15 ? Czemu wypłacają ludziom nie przepraszam rodziną na dziecko 500 plus (a planują 1000 plus) dla emerytów 13 emeryturę, a dla kobiet które urodziły powyżej 4 dzieci emeryturę…. Na te fanaberie i kupno elektoratu bo to nic innego jak przekupstwo potrzeba kupę forsy. Tą forsę płaci naród w formie podatków by w zamian dostać marne 100 zł brutto jako podwyższenie najniższej krajowej. To policzek w twarz narodowi polskiemu gdy sobie i samorządowcom przyznają podwyżki o 4 tys. zł. netto. Za to Gowina i jego ludzi wywalili bo na to się nie godzili. Wiec głosujcie dalej na uczciwość i moralność wobec was drodzy rodacy, głosujcie na PIS. Tylko nie miejcie pretensji za pół roku lub rok jak cały ład się rozsypie jak domek z kart i wyjdzie na jaw niecne plany guru Kaczyńskiego. Lecz na mnie nie liczcie ja nie pójdę już na nikogo głosować bo nie ma na kogo.

 2. Mądrze piszesz ale do wyuczonej bezradności i bez mózgów nie dotrzesz oni są autentycznie przekonani że pieniądze rosną na drzewach a rząd z banGsterem morawieckim na drabinie je zbiera albo jak janosik ukradnie pracującym przedsiębiorcom w ramach ruskiego ładu czyli próby utrzymania się tej grupy przy władzy – patrz Witek i jej bezprawna reasumpcja, patrz miliony na bezprawne wybory kopertowe, respiratory i milion innych rzeczy. Katastrofa, beneficjenci tej pseudo dobrej zmiany będą bronić do upadłego ale kiedyś bedzie ich koniec a wtedy po nich przyjdziemy!

 3. a kiedy ten był na Opolszczyźnie, coś obiecywał znów: chcielibyśmy i to jest piękne.
  jestem ciekaw czy ta pani jeździ polskim elektrycznym samochodem.

 4. Chcę szanownym dyskutantom przypomnieć, że cała Europa ma bardzo rozbudowane programy socjalne. To co wypłacamy potrzebującym w Polsce to są kwoty dużo mniejsze niż w innych krajach europejskich. Solidaryzm oczywiście kosztuje. Czy nas na to stać? Tego nie wiem, ale dane rządowe i europejskie nie są złe. Rolą opozycji jest kontrola ich prawdziwości. Jak na razie nie mamy innych informacji.

  • Tak dla cyganów, patologii czy u nas w celu przekupienia elektoratu by nadal głosował na partie rządzącą (to są ci potrzebujący). A skąd pieniądze ? Od nas z podatków ,a do U.E. płacimy składki. Do tego rządzący biorą kredyty które pokolenia będą spłacać. Dlaczego dają na zwiększenie rodzicielstwa ? Ile z tych dzieciaków w przyszłości po wykształceniu się pozostanie tu w kraju i tu będą pracować ? Ilu patoli czy cyganów bierze te pieniądze bo nikt tego nie kontroluje. A ostatnio nawet sięgają do pieniędzy społecznych w ZUS-ie. Także nie chrzań że jest OK bo za granicą…. My do nich mamy jeszcze daleko także nie porównuj dziadostwa z jako taką cywilizacją.

 5. „Po lipcu mamy 30 mld nadwyżki – ona oczywiście do końca roku będzie mniejsza i przekształci się pewnie w deficyt. Ale dużo niższy deficyt niż planowany w ustawie budżetowej” – powiedział Morawiecki podczas konferencji prasowej w Kamieńcu Ząbkowickim.

 6. Za PO ludzie szukali pracy a tera praca szuka człowieka co jednoznacznie świadczy o wzroście gospodarczym i żadne bzdury tego nie zakrzyczą.

  • No to bzdury gadasz. Po prostu psińco. Praca jest ale za tzw. jałmużnę do twego na umowę zlecenie. Celowo to robią pracodawcy bo chcą mieć tanią siłę roboczą. PO i dalej PIS pozwalają na tą patologię. Polacy już nie chcą pracować za marne grosze. I cały czas mowa o pracownikach fizycznych bo biurokracja ma się dobrze. Polak staje się za drogi we własnym kraju dlatego przyjmują Ukraińców a następnie Białorusinów czy Kazachów. I Bóg wie kogo jeszcze. Politycy to kanalie którzy tylko sobie robią dobrze i dobrze udają jacy są pro społeczni. Tylko frajerzy się na to dają złapać.

    • I co że są ? To idź i się zapytaj na jakich warunkach i za jaką stawkę naprawdę.
     Ty gościu podpisujący się Alina chyba jesteś opóźniony i odrealniony. Jak by tak było cudownie jak piszą to ludzi byłoby więcej niż ofert.

  • A ja mam w szafie słonia. A właściwie to słonine I ta słonina jest w ciąży i ona wyda na świat następne słoninki. I ja te słoninki sprzedam i byt mi się poprawi, a nawet polepszy. i będzie mi dobrze

 7. Pani Poseł, proponuję najpierw wyspowiadać się z ze wszystkich Waszych manipulacji. PS kto to finansuje, kędzierzynska spółka państwowa??

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj