Poseł Katarzyna Czochara otworzyła w Kędzierzynie-Koźlu swoje biuro. „Chcę być blisko ludzkich problemów”

36

Katarzyna Czochara jeszcze podczas kampanii wyborczej zapowiedziała, że jeśli ponownie zostanie posłem, otworzy w Kędzierzynie-Koźlu swoje biuro i dotrzymała słowa. Dziś zostało ono uroczyście otwarte.

Biuro posłanki Prawa i Sprawiedliwości mieści się na pierwszym piętrze w budynku przy alei Jana Pawła II 36 – tam, gdzie swoje biuro miał senator Grzegorz Peczkis. On sam był obecny na uroczystości i ją poprowadził. Jak powiedział Katarzyna Czochara, otwierając biuro, chce być jak najbliżej spraw mieszkańców, a Kędzierzyn-Koźle jest dla niej szczególnie ważny.

– Tu, w Kędzierzynie-Koźlu, spędziłam wiele ważnych chwil, część mojego dzieciństwa. Tu mam bardzo bliską rodzinę, wielu przyjaciół, znajomych i oczywiście cudowną brać Prawa i Sprawiedliwości – mówiła poseł Katarzyna Czochara. – To biuro przede wszystkim ma na celu rozwiązywanie ludzkich problemów, nawet tych, które z pozoru wydają się błahe, a są nie do pokonania. Taka pomoc jest naprawdę bardzo ważna – dodała.

Biuro Katarzyny Czochary jest otwarte w poniedziałki od godz. 18 do 20. Pierwotnie planowano, że ruszy już w pierwszym kwartale, jednak te plany pokrzyżowała epidemia koronawirusa.

W Kędzierzynie-Koźlu biuro ma także poseł PiS Violetta Porowska – mieści się ono w budynku „Solidarności” przy ulicy Grunwaldzkiej.

36 KOMENTARZE

 1. a myślałem, że izbę pamieci,
  ciesze się na nieuniknione spotkania osobiste, będę informował o wszystkich nieprawidłowościach na włościach PiS

 2. Dla mnie problemem jest pis, więc ta pani będzie blisko moich problemów, a nawet będzie zajmowała tam centralne miejsce.
  Widać, że grupa odrzuconych przez banerową znalazła w końcu ukojenie i przystań.

 3. Obecni na otwarciu byli zdziwieni, choć nie wszyscy, że a wraz z panią prezydent spotkanie opuściła w tym samym momencie pani pełnomocnik PiS, lansowana przez POrowską Kukolka. A POrowskiej nie było. Na cyca mało kto się już łapie.

  • Jak piszesz to pisz prawdę wczoraj o godz.16.00 było posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury i Sportu i nie dziwota, że obie Panie wyszły po angielsku aby zająć się tym co istotne jest dla naszych dzieci i młodzieży w czasie wakacji.Przytyk tym razy nie na miejscu.Zastanów się dawa razy zanim cokolwiek napiszesz.Jest czas na zabawę i pracę.
   Miłego dnia.

 4. Wybory w październiku, „otwieram biuro bo chcę być bliżej Waszych spraw”, w czerwcu… to biuro jest w jakimś nowym wieżowcu wybudowanym w ramach programu mieszkanie plus, że otwarcie biura trwało 8 miesięcy? a może otwarcie biuro zostało zablokowane obstrukcją jakichś ekologicznych żydów LGBT na rowerach elektrycznych inspirowanych wrogą propagandą wyimaginowanej wspólnoty europejskiej która nic nie dała na pomoc z epidemią???

  • Koźlak, mordo zdradziecka i drugi sorcie, jak śmiesz insynuować, że białe jest białe a czarne jest czarne??! Wsadź se białą różę tu, gdzie duda mówi prru! Ideologio Ty!

   • drugi? wypraszam sobie, ja zdecydowanie czuję że mój ból jest gorszy niż twój i nie zasługuję na bycie niczym więcej niż ideologą masturbacji dzieci, myślę iż moje poglądy przesuwają mnie zdecydowanie na następny level, jestem conajmniej trzecim sortem, jesli nie to bede starał się nadal…

  • @koźlak ty też jesteś za ideologią masturbacji dzieci ? Tak jesteś. To takie postępowe i zgodne z wartościami europejskimi. Nie wstydź się. Nareszcie masz czas uzewnętrznić swe przekonania.

   • przekonałeś mnie, tradycyjna ideologia katolicka i masturbacja księży przez dzieci powinna zostać wszechobowiązującą normą, pójdźmy wszyscy do stajenki i obliżmy ksiedzu korona palce w niedzielę, bóg nas ochroni przed wirusem, kto umrze ten napewno!!! zgrzeszył myśląc pozytywnie o Trzaskowskim!!

 5. Jak się nazywa ten pan o czerwonawych włosach, który dużo stękał, jąkał się i tracił wątek w czasie próby mówienia na początku filmu?

 6. Chcieć być blisko problemów ludzkich ,a rozwiązywać problemy ludzkie to dwie różne sprawy droga Pani,same chcienie nie wystarczy wiec precz.

  • Chcenie. Czyli inaczej chcica. Czyż można swoją chcicę mieszać z działalnością nibypartyjną i oczekiwać z tego tytułu na profity? Ale chyba taki to styl działania tej partii.

 7. Osobiście znam tylko tego po prawej, zawsze mi sięgał do pępka, zerwałem kontakt jak on przeszedł na ciemną stronę mocy. Odruchy szybkiego kierowcy jakim jestem uratowały tego cyklistę jak bez zatrzymywania wjechał na przejście dla pieszych tuż przed maskę mojego ESJUWI V6biturbo, stanąłem w miejscy gdy ten łamał przepisy. Następnym razem dodam gazu…

 8. Czytając komentarze: czas na zmianę w oczy kuje. W końcu do ognia zawiści i nienawiści budowanej przez psełdointeligencje KK. Nowy obóz, zjednoczona siła z posłanką Violetta P. :) DŁUGO OCZEKIWANE.

Skomentuj