Poseł Janusz Kowalski zapowiedział w Kędzierzynie-Koźlu marsz w rocznicę śmierci Jana Pawła II

41

2 kwietnia, w rocznicę śmierci Jana Pawła II, ulicami Kędzierzyna-Koźla przejdzie marsz ku jego czci. Wydarzenie zapowiedział poseł Janusz Kowalski.

Poseł Solidarnej Polski w sobotę spotkał się z dziennikarzami przy pomniku Jana Pawła II w Parku Pojednania. Towarzyszyli mu działacze ugrupowania z Kędzierzyna-Koźla i regionu. Janusz Kowalski zaprosił mieszkańców do uczestnictwa w marszu, który odbędzie 2 kwietnia w rocznicę śmierci Jana Pawła II.

– Święty Jan Paweł II zjednoczył wszystkich Polaków. Jego dziedzictwo, dziedzictwo największego w dziejach Polski Polaka, powinno być argumentem, abyśmy się spotkali 2 kwietnia na marszu z inicjatywy środowisk patriotycznych, Solidarnej Polski, środowisk, które mówią dzisiaj nie atakowi na Jana Pawła II. Inicjatywa ma nas jednoczyć, bez względu na poglądy, w obronie imienia Jana Pawła II oraz przypomnieć jego dziedzictwo, przypomnieć, że wywalczył dla nas wolność – mówił Janusz Kowalski.

Jak zapowiada Nina Lech, szefowa Solidarnej Polski w Kędzierzynie-Koźlu, 2 kwietnia o godz. 9 w kościele św. Mikołaja odbędzie się msza święta, następnie uczestnicy przemaszerują pod pomnik Jana Pawła II w Parku Pojednania, gdzie zostaną złożone kwiaty i zapalone znicze.

Dzisiejszą konferencję relacjonowaliśmy na żywo:

41 KOMENTARZE

 1. Jestem zwolennikiem PiS-u ale nie Janusza Kowalskiego bo to radykał o dziwacznych poglądach, wszędzie widzi antypolskie siły i działania Tuska.No i z twarzy nie wzbudza zaufania,nie pożyczyłbym mu szklanki cukru.

 2. Dzban Kowalski chciał znaleźć źródło benzenu, obiecywał? I co, jest efekt? ZjeP i czopek Tuska nie dał rady…

 3. Kiedy otworcie Portu panie Kowalski ? Tak krzyczał i groził przed urzędem i nic. Takich polityków mamy bo takich wybieramy. Żenada.

 4. Oj!!! Kowalski,Kowalski ciekawe czy matka wie jakiego idiotę urodziła i wychowała? Jesteś w elicie razem z Jakim i Porowska w dzieleniu ludzi,uwierz że bez was ludzie sami uczcili rocznicę śmierci JP lI. Tak jak ziobrysci dzielą Polaków swoimi pomysłami nie robi tego nikt.

  • Nie śmiej się z niego. Jakbyś miał jedną szarą komórkę i to w dodatku poza mózgiem (przy oku), to też nie byłoby Ci łatwo. Jemu potrzeba dużo wsparcia i miłości.

 5. Jak wam nie wstyd krytykować tak wybitnego Polaka, polityka i ministra. Chorego trzeba leczyć i izolować a nie krytykować. Nie wiecie tego!?

  • Te suwerenny, czy jak się tam wabisz, zajmij się lepiej swoim guru ryżym. Ten to jest pewnie biedny i niewypasiony klakier. Tobie też by się odtłuszczacz przydał cielaku.

   • ty wabiący się raczej rusz makówkowy lub raczej ryżowy widać po bazgraniu lobotomie pod czaską przeszedłeś . Niewspółczuję.

  • Sam stąd spieprzaj gnomie. Jak niezbyt ogarnięta tu kilka dni temu była to nie szczytowałeś na forum. Pobaw się wężem lepiej, jak nie masz zajęcia.

 6. Żadna z jego obietnic wyborczych nie została wypełniona w KK, niech lepiej sobie mordy nie wyciera Janem Pawłem II.

  • Ty sobie wytrzyj syfon, bo się usmarałeś gilem. Wysyp platfusów na forum jak pryszczy na dwóch wzgórzach.

   • Tak jak wysyp pisiorków pod postem o Jachirze. Weź się człowieku udaj na leczenie bo to już przestało być śmieszne.

 7. A czy Janusz rozpoznaje już podstawowe zboża? A kiedy marsz przeprosin ofiar księży pedofilów przenoszonych latami za karę na inne parafie?

 8. Dobry pomysł z tym marszem. Puści się Janusza przodem, jak wejdzie na rondo, to będzie łaził po nim w kółko tak długo, że aż z głodu padnie. Ten plan nie ma wad.

 9. Żadna z obietnic wyborczych Total Opozite nie została wypełniona w KK. Niech lepiej sobie mordy nie wycierają na wyborach.

  • To źle rozumiesz cymbalisto. Co kolejny platfus to bardziej odmóżdżony. Skąd takie głąby się biorą? Chyba z kapusty. Nasłucha się głupot w antypolskiej pseudostacji Tuskacz Vision Network i udaje głupszego niż jest. Zryli ci klepki pod kopułą jak ulice w Pierdziszewie.

   • Coś w tym jest @oczyczaszu forum z chwastów. 😕
    Bardzo często padają pytania, co to właściwie oznacza słowo „TUSK”? 🙄

    Podawane są różne wyjaśnia tego słowa, zaczerpnięte z kilku języków czy gwar😁
    Ale ale chyba najbardziej aktualne jest wyjaśnienie, które szczególnie ostatnio zdobywa wielką PO-pularność: 👍

    T..eraz
    U..słyszysz
    S..ame
    K…łamstwa

    😆😆😆
    Hmmmmm 🤭 Coś w tym KURDE jest 😎

 10. Coś w tym jest @oczyczaszu forum z chwastów. 😕
  Bardzo często padają pytania, co to właściwie oznacza słowo „TUSK”? 🙄

  Podawane są różne wyjaśnia tego słowa, zaczerpnięte z kilku języków czy gwar😁
  Ale ale chyba najbardziej aktualne jest wyjaśnienie, które szczególnie ostatnio zdobywa wielką PO-pularność: 👍

  T..eraz
  U..słyszysz
  S..ame
  K…łamstwa

  😆😆😆
  Hmmmmm 🤭 Coś w tym KURDE jest 😎

  • Wiedza zaczerpnięta z kilku języków i gwar? Człowieku ty nawet własnym słabo się posługujesz. Masz ubogie słownictwo, które próbujesz zastąpić jakimiś znakami i symbolami. Lepiej operujesz gwarą, co świadczy, o twoich kontaktach ze znanym środowiskiem. Swoimi wpisami nic nie wnosisz, same pierdoły.

 11. Ten troglodyta, który nie potrafi pisać, więc podpisuje się buźkami myśli, że jest zabawny. Poznaj chłopcze brutalna prawdę. Twoje wpisy są prymitywne, dziecinne infantylne i głupie. Śmieszą wyłącznie ciebie.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj