Pościg za złodziejem katalizatora w centrum Kędzierzyna-Koźla. W aucie kobieta w ciąży

8

W środę wieczorem policjanci z Kędzierzyna-Koźla podjęli interwencję na parkingu pod jednym z supermarketów na Pogorzelcu, gdzie doszło do próby kradzieży katalizatora z zaparkowanego auta. Na widok radiowozu podejrzany mężczyzna wskoczył do samochodu i zaczął uciekać.

Policjanci rozpoczęli pościg w bardzo trudnych warunkach drogowych – uciekające auto skierowało się w stronę Śródmieścia, miało dojść do kolizji z innym pojazdem, mimo to mężczyzna kontynuował ucieczkę. Został zatrzymany dopiero na ulicy Królowej Jadwigi na osiedlu Piastów.

Jak się okazało, w skodzie felicji zarejestrowanej w powiecie opolskim była też kobieta w zaawansowanej ciąży, która źle się poczuła. Policjanci wezwali karetkę. Mężczyzna został zabrany na komendę policji.

8 KOMENTARZE

  1. Suweren wojewódzki w akcji na gościnnych występach na prowincji. Kilka tygodni by poczekał i byłoby 500+. Kobieta o niczym nie wiedziała tylko siedziała na czatach. Na mrozie włazić pod auto, w sumie zawsze to lepszy suchy śnieg niż kałuża pod autem. Świadomie wybrał okres działania. Dlaczego wcześniej nie zapytał o pracę u Violi albo Kowalskiego?

  2. Panowie policjanci i sędziowie nie wymierzajcie mu za ten czyn kary więzienia lub grzywny.
    Proponuję dać mu łopatę do odśnieżania, termosik z ciepłym napojem, kamizelkę z napisem:
    KRADŁEM-ODŚNIEŻAM i tak cały tydzień.

  3. Ta ciazowka i zlodziej katalizatora to maja leb- dlaczego ? juz tlumacze; Reakcja z katalizatorem rowna sie A+K=AK= produkt przejsciowy, AK+B+ K= Produkt koncowy+ odtworzony katalizator. Jesli zwiazek przyspiesza reakcje, zuzywa sie, w jej wyniku nazwany jest INICJATOREM! Troche to niezrozumiale ale inicjator to osoba rozpoczynajaca jakis proces niekoniecznie chemiczny, A wiec to nie zlodziej tylko chemik, moze chcial walczyc ze smogiem, a ciazowka to asystentka!?

Skomentuj