Pościg ulicami Kędzierzyna-Koźla. Mazda rozbiła się w rowie. W środku dwóch nieprzytomnych mężczyzn

12

Sceny niczym z filmów akcji rozegrały się w piątkowy wieczór na ulicach Kędzierzyna-Koźla. Na alei Jana Pawła II w Śródmieściu policja próbowała skontrolować samochód marki Mazda na kędzierzyńskich numerach rejestracyjnych. Jego kierowca, zamiast się zatrzymać, dodał jednak gazu. Rozpoczęła się szaleńcza ucieczka.

Auto przemieszczało się w kierunku osiedla Piastów. W pościg ruszyło kilka radiowozów policji. Jak informują nas świadkowie, w okolicy Lidla miało dojść do kolizji z przypadkowymi samochodami. Prawdopodobnie uszkodzony został także radiowóz.

Pościg zakończył się dopiero na ulicy Spacerowej w Sławięcicach. Kierowca uciekającej mazdy stracił panowanie nad autem i rozbił się w rowie. W środku pojazdu znajdowało się dwóch nieprzytomnych mężczyzn.

Auto zostało poważnie uszkodzone. Konieczna była interwencja strażaków i zespołów ratownictwa medycznego. Działania służb na miejscu trwają.

12 KOMENTARZE

  1. Czyli kierowca się rozbił ,uciekł i zostawił dwóch nieprzytomnych kumpli,czy kierowca został leżeć i z nim był facet, też niewładny?Lubię takie teksty.

  2. Pewnie pod wpływem narkotyków, jak większość smarkatych cfaniaczków…do prokuratora: dowalić z grubej rury i się nie patyczkować…tak jak robicie to z aktywistami LGBT i innymi pokojowo nastawionymi.

Skomentuj