Popularny sklep znika z ulicy Wojska Polskiego. Remont i nowy szyld

5

Nie ma już sklepu działającego pod szyldem Freshmarket na ulicy Wojska Polskiego. Obecnie w lokalu prowadzony jest remont.

Sklep w tym samym formacie nadal będzie działał w lokalu, ale pod szyldem Żabki – to już trzecia placówka w ramach tej sieci na ulicy Wojska Polskiego. Sklepy Freshmarket również do niej należą.

Freshmarkety są zastępowane przez Żabki już od zeszłego roku. „Zmiany szyldów Freshmarket na Żabka w wybranych lokalizacjach wynikają z procesu wdrażania nowego formatu Żabki, który to format spółka stale doskonali w oparciu o testy prowadzone od ubiegłego roku. W ramach wspomnianego wdrożenia wszystkie nowe sklepy otwierane są już z nowym logo Żabki. Nowy format jest równolegle wdrażany również w wybranych sklepach już istniejących i testy te mogą obejmować zarówno sklepy działające dotychczas pod marką Żabka, jak i te funkcjonujące pod szyldem Freshmarketu” – przekazała sieć w komunikacie.

5 KOMENTARZE

  1. To ewidentny wskaźnik rozwoju „Miasta niemożliwości”. Z ulic znikają kioski „Ruch”, teraz przyszedł czas na „Żabki”. Po tym wszystkim przyjdzie czas na zniknięcie Młodzieży, Dorosłych w okresie produktywnym, Zakładów Azotowych i na końcu na Emerytów. Potem przyjedzie rolnik „Sam” i zaora ten padół pod nazwą Kędzierzyn – Koźle. Man nadzieję, że recenzenci KK24 w końcu opublikują moje komentarze. Pozdrawiam Redakcję.

  2. Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Tylko w KK24 potrafią zamieścić za darmo tekst o rebrandingu prywatnej firmy w dziale Hot Gospodarka.

  3. Jeśli freszmarket i żabka należą do tego samego „żyda” to po co tytuł że sklep znika, skoro tylko zmienił nazwę, a praktycznie pozostał na miejscu.

Skomentuj