piątek, 26 kwietnia 2024 21:02

Popłynęli po kolejny sukces. 14 medali przywieźli pływacy z klubu Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle

Pływacy z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9 reprezentujący barwy klubu Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle wzięli udział w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12 i 13 letnich w pływaniu.

To były bardzo intensywne dwa dni, strat za startem i zakończenie wyścigami sztafetowymi. Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 9, pływający w barwach klubu Swim Team MOSiR Kędzierzyn-Koźle rywalizowali zacięcie w Drużynowych Mistrzostwach Młodzików 12- i 13-letnich w pływaniu.

Zawody odbywały się w różnych regionach Polski, gdzie zawodnicy pływali w tych samych konkurencjach. Nasi zawodnicy uplasowali się na samej górze tabeli. W zawodach zdobyli aż 14 medali.