Ponad półtonowy ozdobny głaz trafił na plac zabaw. Pomogli INFINITI Fitness Club oraz RES Sławięcice

18

Na teren rekreacyjno-sportowy przy ul. Kośnego został dostarczony olbrzymi głaz. Ozdobny kamień ważący ponad pół tony został umieszczony przy kompleksie tężni solankowych z inicjatywy Rady Osiedla Piastów – Powstańców Śląskich.

Radni przez kilka miesięcy poszukiwali właściwego kamienia i tu nieocenioną pomoc okazało INFINITI Fitness Club – największe centrum sportowo-zdrowotne w naszym regionie.

– Pewnego dnia dowiedziałem się o pomyśle Rady Osiedla Piastów – Powstańców Śląskich. Okazało się, że przy naszym budynku znajduje się dokładnie taki kamień, jaki miałby stanąć przy tężni i bez wahania zdecydowałem, aby nieodpłatnie przekazać go na rzecz Rady Osiedla – opowiada Lukas Cibis z Infiniti Fintess Club.

Kamień waży sporo ponad pół tony i potrzeba było zorganizować jeszcze transport dla tak dużej przesyłki. Tu z pomocą przyszedł Grzegorz Szymański ze sławięcickiej firmy RES – Centrum Kostki Brukowej oraz ogrodzeń, który również nieodpłatnie przetransportował głaz w okolice tężni solankowej.

– Wkrótce na kamieniu zostanie umieszczona specjalna tablica, a co na niej się znajdzie pozostanie jeszcze przez chwilę tajemnicą. W imieniu całej Rady Osiedla Piastów Powstańców Śląskich oraz mieszkańców naszego osiedla pragniemy gorąco podziękować firmie RES – Centrum Kostki Brukowej oraz ogrodzeń za bezpłatny transport kamienia oraz INFINITI Fitness Club za udzielone wsparcie zarówno w tym jak projekcie, jak i podczas ostatniego festynu zorganizowanego z okazji dnia dziecka – mówi Urszula Kopacka – wiceprzewodnicząca Zarządu Osiedla Piastów – Powstańców Śląskich.

18 KOMENTARZE

 1. jednego dnia czytam o hulajnogach, które wszystkim przeszkadzają, teraz okazuje się ze pół tonowy głaz na chodniku nie jest problemem dla niewidomych tylko jest ozdobą….

 2. to jest kamień naszych marzeń, tym kamieniem otwieramy oczy i uszy niedowiarkom. Ten kamień wyciśnie tu swoje piętno i będzie chronił jak amulet. Amen.

 3. Pinokia masz między tymi kamieniami. Zaproście szambiaka i rudzielca to ich wywiozą na wózku widłowym.

   • Analfabeta znowu stęka na forum. Strzepnąć to sobie możesz popiół z pyty. A łupież masz na trepach, bo zapomniałeś stringów włożyć na odwłok.

     • Nagryzmolił coś stęchły guziec na szelkach poko… Żenada jak już plafonie.

     • Nagryzmolił coś stęchły guziec na szelkach poko… Żenada jak już plafonie.

     • Pisgłupek znów nie wie, że wystarczy raz wysłać komentarz. Wali w klawiaturę, bo ma pusto we łbie. Ale z parę dni będzie kopcił race na rondzie, choć nie wie po co.

     • Te trocina, czy jak się tam wabisz platsmrodzie, smaruj pod latarnię bo klienci czekają. Walisz to chyba w ścianę tą pustą wydmuszką i efekty widać.

 4. Pierniczy się w głowach,ozdobny głaz,,,,,
  Jestescie upośledzeni ??,nastepny będzie ozdobny konar?Ozdobna bryła żeliwa??
  Kretynieje społeczeństwo.

 5. debilne miasto,nie macie ciekawszych tematów tylko darmową reklamę jakimś pseudofirmom robicie?Jakbym coś chciał od siebie przekazać komuś to bym z tym nigdzie nie dzwonił tylko po cichu to po prostu zrobił.A tutaj dla rozgłosu proszę co się dzieje w mieście niemożliwości.

 6. Tacy pakerzy, a potrzebowali tyle sprzętu, wyprodukowali metry CO2 i …. postawili głaz na chodnik.
  Dziękujemy portalowi za informacje, że siłka nie idzie wraz z iq.

  Ten głaz udowadnia wiele, obawiam się, że to nie jest ostatnie słowo i czyn na jaki ich stać.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj