Ponad dwa promile wydmuchał kierowca volvo, które uderzyło w drzewo na ulicy Spacerowej

6

Służby ratunkowe odebrały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ulicy Spacerowej w Sławięcicach. Osobowe volvo wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Na miejsce skierowano straż pożarną, policję oraz pogotowie ratunkowe. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na zdarzenie natrafili strażnicy miejscy. Poinformowali o tym policję. Samochodem marki volvo na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych kierował mężczyzna w średnim wieku.

Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy. Mężczyzna wydmuchał dwa promile. Gdy zrozumiał, w jakiej sytuacji się znajduje, stwierdził, że to nie on kierował samochodem. Nie wymagał pomocy medycznej. Na czas prowadzenia działań, panuje ruch wahadłowy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

6 KOMENTARZE

 1. To wszystko z powodu fatalnego stanu nawierzchni tej ulicy, już sama nazwa sugeruje do czego służyć powinna. Droga się zdenerwowała, bo wjechał na nią nie dość, że samochód który ją chciał zniszczyć, to jeszcze z pijanym woźnicą. Podobnie jak byki na rodeo ( a to ulubiony sport Prezesa) zdenerwowana ulica zrzuciła jeźdźca!

  • Lepiej oglądać byki niż walić ponad 50km/h PO terenie zabudowanym przez wsie i miasteczka polski, żeby ludziom wciskać ciemnotę, czyż nie Rysiniuniu ??????

   • Ten styl jazdy preferowała premierzyca Szydło, minister Antoni, a i Jacek Kurski pędził za pojazdem uprzywilejowanym. ONI są blisko Boga i często się spowiadają, więc mogą liczyć na rozgrzeszenie. A co tam rozgrzeszenie nawet mogą kilka razy stawać przed boskim ołtarzem PO biskupim odświeżeniu…

    A co tam Prezes wali w trakcie oglądania byków, tego nie wiemy, jednak możemy być pewni, że w średniowieczu od tego wyrastały włosy między palcami.

   • Karolu, nie mi oceniać Twój POlot i POlskość ale nazwę ojczyzny PiSzemy z dużej litery, a jeśliś narodowości Karola Marksa to POlacy nie wybaczą…

    • Oj, Rysiuniuniu, jak koś napisze coś prawdziwego to zaczynasz personalne wycieczki do komentujących Cię, żal mi twoich doświadczeń z włosami między palcami. No i zasadnicza różnica: wymieniony przez Ciebie „cały episkopat” Prezesa siedział na tylnej kanapie samochodu, a twój Król PO trzymał kierownicę swoimi łapami. Jako SOK z OGÓRKA powinieneś może czasami używać czegoś co się nosi pod włosami???

 2. Na jednym z zdjęć uwidoczniony stan drogi. Zgodnie z zapowiedziami po takiej drodze odbywać będzie się objazd DW408. W tym lesie będą lądować także trzeźwi. Zresztą wizytówką powiatu jest każda droga prowadząca do Starej Kuzni. Trzymajcie mocnooooo kierownicę.

Skomentuj