Ponad dwa promile wydmuchał kierowca jeepa, który dachował na drodze krajowej nr 38. ZDJĘCIA

7

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek około godz. 1 w nocy. Samochód osobowy marki Jeep wypadł z drogi i dachował w przydrożnym rowie.

Kilkanaście minut przed godz. 1 operator numeru alarmowego odebrał zgłoszenie o wypadku na drodze krajowej nr 38 w pobliżu zjazdu na Bytków. Osobowy jeep wypadł z drogi i dachował. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, jeepem na kędzierzyńsko-kozielskich tablicach rejestracyjnych podróżował 57-latek. Kierowca zjechał na przeciwległy pas jezdni, a następnie do rowu, gdzie dachował. Badanie alkomatem wykazało ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Mężczyzna samodzielnie opuścił pojazd. Załoga pogotowia ratunkowego próbowała udzielić pomocy 57-latkowi, jednak odmówił jej przyjęcia. Po kilkunastu minutach mężczyzna gorzej się poczuł i ponownie na miejsce skierowano karetkę. Na czas prowadzenia działań, strażacy kierowali ruchem wahadłowo. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

7 KOMENTARZE

 1. Najlepszą karą było by okazanie wizerunku i personaliów tego idioty, lepsze niż śmieszne wyroki sądu, na pewno Pan Obywatel miał milion ważnych powodów żeby kierować samochodem po północy i po skończonej flaszce i na pewno Sąd mu w tu uwierzy i go przeprosi za zawracanie głowy rozprawą….. Więc przynajmniej te ludzkie spojrzenia wymierzały by swego rodzaju karę!

  • Ojjjjj Coś pan @kierowca ma WYBITNIE faszystowskie poglądy???

   Przecież KAŻDY przestępca jest POd OCHRONĄ ..!!! … RODO … srodo, EUROkołchozu i POdobnych wynalazków!!?

   Za pokazanie mordy TAKIEGO szlachetnego DURNIA, można by dostać NAWET dożywocie??

   A jakby jeszcze DUREŃ był z NAJWAŻNIEJSZEJ kasty, to kto wie czy KASTA i kary śmierci by nie zasądziła dla faszysty chcącego publikacji buźki DURNIA ??

   • W sumie racja, wygłupiłem się…. Pewnie przez to że-jak z tego wynika – no nie znam życia, nie jeżdżę z dwoma promilami i nie oram rowów jeepem to co ja tam mogę mądrego napisać…..? ? Wszystkich zgorszonych moim naiwnym wpisem szczerze przepraszam, a najbardziej to IDIOTĘ który pewnie bardzo źle się poczuł bo odebrał to osobiście, dzisiaj życzę szerszej drogi niż miałeś wczoraj!

 2. Następny, nachlany idiota i potencjalny zabójca za kierownicą. Pewnie nie pierwszy raz to czynił. Dobrze, że nikt inny nie ucierpiał.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj