Pompki i przysiady w szczytnym celu. Pracownicy urzędu miasta w Gaszyn Challenge. WIDEO

2


Pracownicy Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle przyjęli wyzwanie! Zrobienie 10 pompek lub przysiadów było dla nich tylko pretekstem do przyłączenia się do charytatywnej akcji #GaszynChallenge. Pomaganie jest fajne, dlatego nominacje powędrowały do kolejnych osób i instytucji.

W szczytnym celu ćwiczy niemal cała Polska. Akcja jest prowadzona głównie w mediach społecznościowych. Codziennie dołączają do niej kolejne grupy. Przy okazji jest prowadzona zbiórka na rzecz dzieci zmagających się z rzadką chorobą SMA – ciężką postacią rdzeniowego zaniku mięśni.

Urzędników z Kędzierzyna-Koźla do wzięcia udziału zachęcili motocykliści z grupy Lotor South oraz biegacze skupieni wokół Fabryki Aktywności Kędzierzyn-Koźle. Razem z prezydent Sabiną Nowosielską „pompowali” przedstawiciele magistratu, straży miejskiej, Miejskiego Ośrodka Kultury, Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Muzeum Ziemi Kozielskiej, Miejskiej Biblioteki Publicznej i Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego.

Uczestnicy #GaszynChallenge wsparli zbiórkę prowadzoną na rzecz małej dziewczynki o imieniu Mia i zachęcają do tego innych: https://www.siepomaga.pl/gaszynchallengemia

2 KOMENTARZE

Skomentuj