Pomoc przy wypełnieniu formularza spisowego. Już w środę dyżur pracowników GUS w bibliotece

4

Pracownicy Urzędu Statystycznego w Opolu ponownie pomogą w Narodowym Spisie Powszechnym. Mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla, którzy do tej pory nie spisali się przez internet mogą liczyć na wsparcie fachowców.

Już po raz trzeci w tym miesiącu mobilny punkt do samospisu będzie zorganizowany w fili nr 5 Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Damrota. Z porad będzie można skorzystać w najbliższą środę (21.07) od godz. 9:00 do 14:00.

Osoby zgłaszające się po wsparcie przy wypełnieniu formularza, powinny znać numery PESEL wszystkich swoich domowników, powierzchnię użytkową lokalu mieszkalnego lub domu oraz rok oddania budynku do użytku.

4 KOMENTARZE

  1. Czyli trzeba ruszyc d… do urzedu, infolinia to pic poniewaz nie mozna sie polaczyc z konsultantem, zostaje internet lecz nie wszyscy go posiadaja, seniozy maja przewaznie magnetofon szpulowy ZK 120 T, \wiec moga jedynie posluchac sobie muzyczki. A wogole co to za panstwo ktore nie wie ilu ma obywateli i gdzie mieszkaja ??

    • „A wogole co to za panstwo ktore nie wie ilu ma obywateli i gdzie mieszkaja ??”
      To homofobiczne państwo pis, czyli państwo ze zgnitego kartonu!

  2. Lepsze niż zielona wyspa ryżego. Platfusy by już zlikwidowali większość zakładów a resztę by sprzedali za granicę a piniędzy na nic by ni było.

    • A teraz jest dobrobyt, tak ? Oj ludzie jesteście ciemniacy Plat-Ob/PIS-y kłapiecie tylko tymi dziobami skłóceni plując wzajemnie jadem nienawiści i nie widzicie że toniemy jak Titanic. Już solidarność oszukała ludzi co widać po stoczni której nie ma i kopalniach co znikają. Czas wypieprzyć cały sejm łącznie z tymi repami pierdzącymi w ławach sejmowych 30 lat. Co ciemniaki nie widzicie co się dzieje dookoła was jak to wszystko sparszywiało, jaka zgnilizna ? Jaką przyszłość mają młodzi, a my społeczeństwo ? Tyramy, zaciskamy pasa, a te pasibrzuchy nam dokopują na każdym kroku. Może w końcu zdejmiecie ciemne okulary przez które nie dostrzegacie rzeczywistości niszczącej nasz kraj. Obudźcie się !

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj