Pomoc, która nic nie kosztuje. Kłodnica też ma swój pojemnik na nakrętki

3

Uważni mieszkańcy Kłodnicy zapewne zauważyli, że ich okolica ostatnio się zazieleniła. W sąsiedztwie Szkoły Podstawowej nr 15 „wyrósł” ogromny liść. Pojemnik na nakrętki jeszcze bardziej nakręci całą lokalną społeczność do zaangażowania w akcje charytatywne i proekologiczne.

Inicjatywa wyszła od  samych uczniów, dyrekcji i grona pedagogicznego. Dochód ze sprzedaży plastikowych „kapsli” zostanie przeznaczony na wsparcie osób potrzebujących. Wybór samego kształtu pojemnika również nie był przypadkowy. Ma on nawiązywać do troski o środowisko i obowiązku segregowania odpadów.

3 KOMENTARZE

    • Daleka droga, muszą powstać uchwały pod spółki jakie będą ten system zarządzać. Nie myśl o tym , bo jesteś za krótki, od tego są tęgie głowy rządzących Polską. Śmieciami zarządza mafia bo tam jest legalna kasa, w Polsce będzie podobnie, a nawet już jest… Importujesz śmieci, a potem… podpalasz, „no i co mi zrobicie?”

  1. Program wprowadzenia recyklomatow kompleksowo opracowała Polska 2050. Wystarczy, że za niecałe 2 lata oddasz głos na tą partie. Proces wprowadzenia butelkomatow jest dość skomplikowany. Wymaga zmian w przepisach fiskalnych, o odpadach, itd.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj