Półnagi furiat powalony przez policję. Incydent na Kozielskiej. WIDEO

25

Wracamy do sobotniego incydentu na ulicy Kozielskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Około godz. 16 półnagi mężczyzna na wysokości Carrefoura atakował przejeżdżające samochody. Udało nam się zdobyć nagranie obrazujące przebieg zajścia.

Widać na nim, jak mężczyzna zatrzymuje samochody przejeżdżające ulicą, uderza w karoserię, odgraża się i szarpie za klamkę. Na własną rękę furiata uspokoić próbowało dwóch przypadkowych kierowców, jednak w tym samym momencie na miejsce dotarł patrol policji.

Po krótkiej wymianie zdań mężczyzna zaczął stawiać czynny opór. Policjanci użyli wobec niego gazu, mimo to nadal nie chciał się on podporządkować. W końcu udało się go powalić. Przytrzymać agresora policjantom pomogli świadkowie. Mężczyzna został zatrzymany. Więcej informacji w poniedziałek.

25 KOMENTARZE

 1. Heh akcja jak z parodi filmu sensacyjnego hehe heh!! A tak poza tym to ludziom już całkiem odjaniepawla… Tak miało być przed końcem świata, niektórzy porostu ześwirują..

 2. Hehe jak ochrona z galerii, oni nawet przygotowania do obezwładnienia nie posiadają, a za użycie tej pałki ten goguś powinien odpowiedzieć!

 3. To chyba żart, policja tak interweniowała że bez pomocy innych kierowców owy furiat jeszcze im zrobiłby krzywdę…
  Lepiej nie myśleć co by było gdyby atakował innych ludzi – zanim policja by go obezwladniła doprawdziłby do prawdziwego nieszczęścia.
  Takich mamy Super Hero, którzy dbają o bezpieczeństwo obywateli… żenada…

  • Zatrudnij się w policji za te niecałe 2 tys na start i pokaż jak to robić lepiej. Nakręć film, pooceniamy twoje poczynania i będziemy mieli porównanie. No chyba, że nie to skończ cebulować.

 4. Znowu się malkontenci odezwali. Jesteś lepsza/lepszy od przeciętnego funkcjonariusza, to idź do służby za pieniądze, które im płacą, tylko nie zapomnij najpierw udowodnić że się nadajesz, bo większość chętnych odchodzi z płaczem po niezaliczonych testach.

 5. Rzygać się chce jak się czyta te komentarze. Byłam tam i widziałam co ten idiotka wyprawiał. Każdy bał się z miejsca ruszyć i wysiąść z auta. Policja bardzo dobrze zareagowała. Próbowali rozmawiać i prosić, ale gość miał nieludzką siłę. Po co te debilne komentarze??? Brawo Policja !!!

  • Brawo Ty! Faktycznie jakaś laska która nie miała pojęcia co się w takiej sytuacji robi i gość który bez pomocy innych kierowców sam leżałby na glebie. Pełna profeska!

   • Zgrabne rzucanie na glebę odbywa się w produkcji tvp typu „gliniarze kropka pl.” W życiu jest inaczej.Delikwent nad którym trzeba zapanować to nie aktorzyna, który grzecznie łapiątka zadziera na dupę i czeka żeby go skuć.
    A przy okazji do innego wpisu.
    Bardzo dobrze że w końcu został potraktowny pałą.

 6. Jakaś laska? To policjantka go gazowała, a potem próbowali go obezwladnic tylko jakaś baba im przeszkadzała i siedziała im na plecach. Policjant zaczął dusić to co miała zrobić z nim go dusić czekała i siadla na niego. Odezwał się znawca karate. Główni w życiu widziales

  • Nie jest dla mnie zrozumiała twoja pisownia, więc zapewne jesteś na tym samym poziomie jak ta para MO na załączonym wyżej filmie.

   P.S. Reko widzę że kurs obrony oblałeś, skoro tobie to nie wychodzi

   • Odezwał się mistrz. Chciałabym Ciebie zobaczyć w akcji z gościem po narkotyku. Byłam tam więc widziałam. Ty byś dał radę każdemu taki cwaniak… kolejny sebix?? wszyscy mądrzy w gadaniu. Co by policja nie zrobiła i tak będzie źle. Źle bo po 20 sekundach go nie położyli tylko po 2 minutach, źle by było gdyby go położyli po tych 20 sekundach bo zaraz by Było, że biedny gość policja brutalna….

   • Obywatelu.Reko nie brał udziału w kursie obrony, więc Twoja wydedukowana mądrość zły wpływ miała na Twój wzrok.
    Naturalnie nie krytykuję Twojego poziomu, który uważasz że jest wyższy od mojego i od „tej pary z MO”, jak piszesz.
    Życzę Ci w przyszłości tak wspaniałego samopoczucia, jaki dotychczas zaprezentowałeś.

 7. Po pierwsze to nikt im nie każe pracować za te dwa tys… Sami chcieli po drugie akcja powinna wyglądać tak:podjeżdża radiowóz.. Wysiada owa dwójka.. Z dobroci serca poświęcają mu około 20 sekund max na rozmowę jeśli nie ma żadnej reakcji bądź tego czego chce policja to od razu do akcji.. Pala paralizator, paka paralizator.. Gleba kajdany psychiatryk..jak to w filmie było.. I spadasz na niego jak h… Na mariole…policjant nie musi się bić.. Ma skutecznie obezwladnic.. Proste… Raz jeszcze paka paralizator.. I reszta spokojnie jedzie na działeczki na grilla i jest spokoj

Skomentuj