Polka, Czech i Niemiec stracili prawo jazdy. Wszyscy za rażące przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym

6

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiego wydziału ruchu drogowego cały czas prowadzą kontrole prędkość, z jaką poruszają się kierowcy na drogach naszego powiatu. Podczas poniedziałkowych kontroli funkcjonariusze ujawnili 3 kierowców, którzy w terenie zabudowanym przekroczyli prędkość o ponad 50 km/h. Polka, Czech i Niemiec stracili prawa jazdy na 3 miesiące.

Policjanci z ruchu drogowego w codziennej służbie dbają o bezpieczeństwo na drogach naszego regionu. Funkcjonariusze sprawdzają czy kierowcy stosują się do obowiązujących przepisów, a tam gdzie jest łamane prawo wyciągają konsekwencje.

Niestety, wciąż wielu kierowców łamie ograniczenia prędkości, stwarzając tym zagrożenie dla siebie oraz innych uczestników dróg. Tylko w poniedziałek (13.09) policjanci zatrzymali za zbyt szybką jazdę prawo jazdy trzem kierowcom.

Około godziny 15:30 patrol drogówki na drodze krajowej nr 38 zauważył jadącego z nadmierną prędkością forda. Siedzący za kierownicą 32-letni obywatel Czech jechał w terenie zabudowanym na obowiązującej „pięćdziesiątce”  z prędkością 110 km/h.

Chwilę później w Ucieszkowie mundurowi zatrzymali do kontroli hondę. Kierująca tym samochodem 36-letnia mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego jechała w terenie zabudowanym z prędkością 109 km/h, przekraczając prędkość o 59 km/h.

Po godzinie 18:00 w Pokrzywnicy funkcjonariusze zatrzymali do kontroli mercedesa, którym kierował obywatel Niemiec. 40-latek na obowiązującej „pięćdziesiątce”  jechał z prędkością 103 km/h.

Za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h kierowcy stracili prawo jazdy na 3 miesiące. Zostali także ukarani wysokim mandatem karny, a na ich konto wpłynęło 10 punktów.

6 KOMENTARZE

  1. Te ich 103 to pewnie na dojeździe tym rupieciem zmierzone od takich prędkości to bym się zaraz odwoływał…co to za miernik który pokazuje prędkość tego BMW zamiast mierzonej….

  2. Obejrzyjcie wyczyny policjantów w oznakowanych radiowozach na STOP CHAM. 20 minut wykroczeń wszelkiego rodzaju. Znależli się też tam dzielni mundurowi z miasta możliwości. 13.08.2021 pokazali co na co ich stać na ul. Miłej. A potem pokazały to tzw. Wolne media ..tvłeen..i inne. Chwała wam Dielni policjanci.czyli hw…p

Skomentuj