Politycy Koalicji Obywatelskiej namawiali do głosowania na Rafała Trzaskowskiego. WIDEO

31

Posłowie Paweł Poncyljusz, Marek Sowa, Tomasz Kostuś, Witold Zembaczyński, senator Beniamin Godyla, a także radny wojewódzki Robert Węgrzyn i radny miejski Michał Nowak przemierzali dziś ulice Kędzierzyna-Koźla, aby namawiać mieszkańców do poparcia kandydatury Rafała Trzaskowskiego w zbliżających się wyborach. Wideo:

31 KOMENTARZE

 1. Powinni skończyć już z tą agitacją, bo naprawdę nie ma na kogo głosować. Wybór jest miedzy nie mającym własnego zdania, a kolesiem od zanieczyszczania Wisły, który pozostawi bałagan we Warszawce… Powtórzę jeszcze raz. Nasze społeczeństwo niestety jest podzielone i zakłamane. Jedni za 500 plus i 13 pensje oddadzą swój głos, drudzy bo nienawidzą pierwszych… Także jedni i drudzy nie widzą jak nimi idole manipulują, że stają się ślepcami politycznymi.

  • Ty się seba zajmij czymś pożytecznym, bo wypisujesz te banialuki wszędzie gdzie się da. Za niedługo będziesz po murach bazgrał.

    • Musisz się zdecydować koziołek: tępota, czy tempota. Może cię do szkoły jakieś wieczorowej przyjmą jeszcze. Nie rób tragedii, nie marz się. Duży jesteś.

     • Domyśl się sam. Bo przecież chyba ty błędów nie robisz ? A o moje wykształcenie się nie musisz martwić. Ooo, jednak błąd: „nie marz się” ? Słowo pochodne od mazania się. A więc jak już piszesz to pisz nie maż się. Do szkoły Kaziu, do szkoły. Wstyd.

 2. Idziemy głosować 12!!!! [stycznia] mówią jak ksiądz uczy ministrantów ą ę powoli a buzię mocno otwierać a jąkać się! Ach TRZĄSKĄWSKI yyy sory to nie styczen trzaskowski.

 3. Kolejka do koryta rozPOczęta. Wstydu nie mają, ale żeby takie głoPOty wygadywać, to odwagi trzeba. Niektórzy, to jednaj nie POtrafią sklecić nawet kilku kolejnych i sensownych zdań. Katarynki.

 4. Kolejka do koryta rozPOczęta. Wstydu nie mają, ale żeby takie głuPOty wygadywać, to odwagi trzeba. Niektórzy, to jednak nie POtrafią sklecić nawet kilku kolejnych i sensownych zdań. Katarynki.

 5. Na oficjalnej stronie Urzędu Miasta w Kędzierzynie-Koźlu umieszczono informację o spotkaniu z Rafałem Trzaskowskim. Jest to NIELEGALNA promocja i agitacja polityczna!
  Widać że Platforma nie potrafi zorganizować nawet wiecu poparcia bez nielegalnych działań promocyjnych, a chcą organizować życie Polakom.

 6. @Niuniek, choćbyś podał im POdstawę prawną, to Nowak odPOwie Tobie, że „Przywracamy stan pierwotny, mamy do tego prawo”.

  Rozdział 12 Kodeksu Wyborczego:
  Art. 108. [Zakazy agitacji wyborczej]
  § 1. Zabrania się prowadzenia agitacji wyborczej:
  1) na terenie urzędów administracji rządowej i administracji samorządu terytorialnego oraz sądów;
  2) na terenie zakładów pracy w sposób i formach zakłócających normalne funkcjonowanie;
  3) na terenie jednostek wojskowych i innych jednostek organizacyjnych podległych Ministrowi Obrony Narodowej oraz oddziałów obrony cywilnej, a także skoszarowanych jednostek podległych ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.

  • A teraz poszukaj znaczenie słowa „agitacja” i niech ktoś mądrzejszy od ciebie wyjaśni ci różnice pomiędzy agitacja, a informacja.

 7. POKO będzie sprawdzać obecność pracowników UM z ich rodzinami. Ma być tłum, bo tak chce Sabina i to ogłoszenie temu służy. Skandal.

 8. Trzasakowskiego oficjalnie popierają Niemcy i ich polskojęzyczne i antypolskie gazety. Dla prawdziwych Polaków nie potrzeba nic więcej, żeby podjąć decyzję w interesie Polski i Polaków.

 9. Niuniek ty jesteś autorytetem co najwyżej w sprawach zbierania psich odchodów przed blokiem. A nie legalności działań urzędu miasta

 10. Poncyljusz już mnie przekonał kiedyś głosowałem na Kaczyńskiego, obserwator lisbijek gdzie ma Jarmuziewicza w wyborach dawno kiedyś obiecywali budowę obwodnicy, którą skreślono.

 11. słuchając agitatorów „mocnego w gębie” jestem spokojny o prezydenturę DUDY (zapraszają „głupich” ze wsi)
  Zwolenników Dudy proszę o totalne olanie jutrzejszej wizyty
  Wasza obecność może zrobić frekwencje.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj